Kariera w Bankowości

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150305.kariera.400xInstytut Badań i Analiz Finansowych działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ) oraz Katedra Finansów WSIiZ zapraszają wszystkich zainteresowanych na seminaria z cyklu "Kariera w Bankowości".

Cykl spotkań pod nazwą „Kariera w bankowości” to comiesięczne spotkania przedstawicieli branży finansowej, których celem jest zapoznanie studentów ze specyfiką pracy w tym sektorze gospodarki.

Spotkania z przedstawicielami instytucji bankowych mają szansę zwrócić uwagę studentów na szeroko pojętą tematykę finansową i zainteresować ich karierą w bankowości. Atutem tego typu inicjatyw jest także to, że dzięki nim studenci mają okazję poznać nieco finansowej „kuchni”. Młodzi adepci finansów, mają także okazję spotkać osoby, które związały swoją karierę zawodową z bankowością przez co uzyskują oni niepowtarzalną możliwość poznania specyfiki pracy w instytucjach związanych z bankowością. Zaplanowane przez nas spotkanie stwarza okazję do zadawania pytań i wyjaśniania wszelkich wątpliwości związanych z szeroko pojętą bankowością. Udział w spotkaniu stwarza studentom szansę budowania własnej świadomości finansowej, a przez to także kształtuje przyszłe decyzje związane z karierą zawodową.

Czwarte seminarium odbędzie się 18.03.2015 (środa) o godz. 09:50 w Sali RA53 (Budynek Główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie). Wykład pt. „Ocena działalności gospodarczej przez bank. Analiza finansowa z uwzględnieniem najważniejszych wskaźników finansowych i budowa raitingu klientów” poprowadzi Pan Wojciech Chruściel – Dyrektor Centrum Finansowego ds. SME ( Podkarpacie) BNP Paribas Bank Polska SA.

Cykl seminariów „Kariera w Bankowości” objęty został patronatem przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o., Związek Banków Polskich, Finansowy Kwartalnik Internetowy e-finanse oraz Giełdę Inwestora – niezależny multimedialny portal inwestycyjny. Informacje o cyklu spotkań zostaną zamieszczane na stronach: Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie – www.wsiz.rzeszow.pl,  Instytutu Badań i Analiz Finansowych www.ibaf.edu.pl, Laboratorium Finansowego WSIiZ www.laboratorium-finansowe.pl, Centrum Prawa Bankowego i Informacji  www.alebank.pl,  Giełdy Inwestora www.gielda-inwestora.pl, a także obsługiwanych przez Instytut i Katedrę Finansów WSIiZ profilach na portalu społecznościowym Facebook.

150305.kariera.550x

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zespół IBAF oraz pracownicy Katedry Finansów WSIiZ w Rzeszowie