Kantor wymiany walut on-line po raz pierwszy wśród największych polskich przedsiębiorstw

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

cinkciarz.01.250x48Cinkciarz.pl, kantor wymiany walut on-line, znalazł się w gronie 2 tys. polskich firm, które już w niedalekiej przyszłości będą miały realny wpływ na stan polskiej gospodarki.

W tegorocznej edycji przygotowanego przez dziennik Rzeczpospolita rankingu największych polskich spółek „Lista 2000 przedsiębiorstw i eksporterów”, kantor internetowy Cinkciarz.pl po raz pierwszy uplasował się na liście, jako jedna z najefektywniej rozwijających się firm.

– Już po raz dwunasty „Rzeczpospolita” publikuje Listę 2000. W tym roku na liście znalazł się nasz kantor i to od razu na 820 pozycji. Dziękujemy wszystkim pracownikom i klientom firmy, bez których osiągnięcie takiego sukcesu nie byłoby możliwe – komentuje Marcin Pióro, Prezes Zarządu Cinkciarz.pl.

W zestawieniu 2000 największych polskich firm, oceniono m.in. aktywa ze sprzedaży na koniec 2012 roku, dynamikę przychodów ze sprzedaży, wynik finansowy netto, kapitał własny, poziom inwestycji i zatrudnienia, czy stopę zwrotu kapitału.

Lista 2000 stanowi swoisty przewodnik po polskiej przedsiębiorczości.

Źródło: Cinkciarz.pl