Już dziś kolejne dwie nowe lokaty Hit Tygodnia na platformie bossa bank

Już dziś kolejne dwie nowe lokaty Hit Tygodnia na platformie bossa bank
Logo Banku Ochrony Środowiska Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Co tydzień w poniedziałek na bossabanku pojawiać się będą dwie nowe oferty specjalne o nazwie Hit Tygodnia. Od 17 do 23 marca dostępne są: 1-miesięczna lokata 3 proc. oraz 6-miesięczna 3,5 proc. w skali roku.

Najnowsza oferta depozytowa bossabanku wystartowała w poniedziałek, 10 marca. Począwszy od tej daty, w każdy poniedziałek swoją premierę będą miały dwa nowe depozyty z atrakcyjnym oprocentowaniem. Będą one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu będą zastępowane kolejnymi dwiema lokatami. Aktualna promocja Hit Tygodnia to lokaty: 1-miesięczna, z oprocentowaniem środków w wysokości 3% w skali roku oraz 6-miesięczna – oferującą 3,5% w skali roku.

Na każdej lokacie oferowanej w ramach akcji Hit Tygodnia można zdeponować od 1 tys. zł do 50 tys. zł. Jeden klient może co tydzień założyć dwa depozyty o różnych terminach zapadalności. (posiadacze lokat w BOŚ Banku lub na platformie bossabank muszą zdeponować nowe środki).

Produkty depozytowe to nie jedyny wyróżnik platformy bossabank. Obok lokat dostępna jest także szeroka oferta innych produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych (około 200 funduszy). Umożliwia ona klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych.

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO bossabank, oferujące bezprowizyjne przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, oraz wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju). Posiadacz rachunku otrzymuje również dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.