Justyna Kowalczyk ambasadorem Polbanku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kowalczyk_justyna02.100xNajlepsza obecnie na świecie biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk została ambasadorem Polbanku. Bank ten będzie też sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego.

Justyny Kowalczyk po raz pierwszy weźmie udział w telewizyjnej kampanii reklamowej. Jej współpraca z bankiem rozpoczyna się w sierpniu.

Według badań przeprowadzonych przez Polbank EFG, Justyna Kowalczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Mistrzyni olimpijska będzie twarzą w kampaniach reklamowych przez 2 lata. W tym czasie Polbank będzie towarzyszył jej w przygotowaniach do olimpiady w Soczi w 2014 roku.

– Jesteśmy dumni, że Justyna Kowalczyk, której sukcesy sprawiają Polakom tak wielką radość, będzie z nami! – mówił o rozpoczęciu współpracy Kazimierz Stańczak, dyrektor generalny Polbank EFG – Justyna osiągnęła mistrzowski poziom i zdobyła najwyższe laury. Polbank w krótkim czasie stał się 8 bankiem detalicznym w Polsce. Wyprzedziliśmy zawodników, którzy trenują o wiele dłużej niż my.

Polbank EFG podpisał też umowę o współpracy z PZN. Bank będzie sponsorem polskiej kadry narciarskiej na czele z Adamem Małyszem. Logo banku znajdzie się na kombinezonach polskiej reprezentacji w nadchodzącym sezonie. – Mając takich partnerów jak Polbank, możemy spokojnie myśleć o rozwoju i przygotowaniach naszych zawodników do Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 r. – stwierdził Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Justyna Kowalczyk jest dwukrotną mistrzynią świata, czterokrotną medalistką olimpijską, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Świata, zwyciężczynią prestiżowego Tour de Ski. 21 marca 2010 została pierwszą biegaczką narciarską, która przekroczyła próg 2000 punktów w Pucharze Świata.