Johnson Health Tech wynajął powierzchnię w Gate One Business Park

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130712.gate.one.business.park.01.250x166Johnson Health Tech wynajął 1 700 mkw. w warszawskim kompleksie Gate One Business Park. Najemcę reprezentowali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle.

Johnson Health Tech – trzeci największy na świecie producent sprzętu dla branży fitness – wynajął 1 300 mkw. magazynu oraz 400 mkw. powierzchni biurowej w Gate One Business Park w Warszawie. Transakcja jest częścią realizowanej przez firmę strategii wprowadzenia na polski rynek komercyjnej marki „Matrix”. W procesie najmu Johnson Health Tech wspierali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle.

Mateusz Iłowiecki, Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych Jones Lang LaSalle, komentuje: „Z uwagi na fakt, iż Johnson Health Tech dopiero rozpoczyna działalność w Polsce, poszukiwaliśmy obiektu, który pełnić będzie zarówno funkcję głównej siedziby firmy, jak i centrum dystrybucji w skali całego kraju. Dzięki swojej lokalizacji oraz wysokiej klasy nowoczesnej powierzchni Gate One Business Park stał się odpowiedzią na wszystkie potrzeby naszego Klienta„.

Manuela Mayrhofer, Asset Manager Raiffeisen Immobilien-Kapitalanlage, właściciela Gate One Business Park, dodaje: „Raiffeisen Immobilien Kapitanlage-Gesellschaft mbH jest bardzo zadowolony z nawiązania współpracy z Johnson Health Tech. Dzięki odpowiedniemu podejściu oraz zaangażowaniu wszystkich stron transakcji najmu udało nam się pozyskać kolejnego najemcę do nowo wybudowanego budynku klasy A„.

Johnson Health Tech, trzeci na świecie i największy w Azji producent sprzętu fitness, jest właścicielem najbardziej szanowanych w branży marek, takich jak: Matrix, Vision Fitness oraz Horizon Fitness. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości maszyn, przeznaczonych zarówno do użytku domowego jak i do klubów fitness, takich jak: bieżnie, trenażery eliptyczne, rowery stacjonarne czy maszyny ogólnorozwojowe. Od momentu założenia w 1975 roku, Johnson Health Tech (JHT) skupiał się zarówno na projektowaniu, produkcji jak i promocji wielokrotnie nagradzanego asortymentu. W ciągu 35 lat swojej działalności, JHT konsekwentnie rozwijał się, co pozwoliło firmie z siedzibą w Tajwanie na osiągnięcie wiodącej wśród światowych producentów sprzętu fitness pozycji.

Źródło: Jones Lang LaSalle