Jeremiah Cohn i Paweł Zawodny od 1 lutego w zarządzie CD Projekt

Jeremiah Cohn i Paweł Zawodny od 1 lutego w zarządzie CD Projekt
Źródło: CD Projekt
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada nadzorcza CD Projekt powołała Jeremiah Cohna oraz Pawła Zawodnego na członków zarządu z dniem 1 lutego 2022 roku, podała spółka.

Jeremiah Cohn w 2014 dołączył do Grupy CD Projekt jako dyrektor zarządzający i członek zarządu CD Projekt Inc. – amerykańskiej spółki zależnej prowadzącej działalność wydawniczą w Ameryce Północnej. W CD Projekt Red odpowiada m.in. za rozwój marek. W 2021 r. wszedł w skład zarządu The Molasses Flood – studia należącego do CD Projekt.

Paweł Zawodny karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku we wrocławskiej spółce Techland, gdzie do roku 2016 zajmował się produkcją gier i rozwojem studia, w tym od 2009 roku piastował funkcję członka zarządu spółki. Od 2018 roku związany zawodowo z Grupą CD Projekt, początkowo jako szef studia we Wrocławiu, następnie jako CTO/Head of Production CD Projekt Red odpowiedzialny za transformację technologiczną i organizacyjną studia, podano w komunikacie.

Czytaj także: Cyberatak na CD Projekt, dane użytkowników bezpieczne?

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin” oraz najnowsza superprodukcja „Cyberpunk 2077”.

Źródło: ISBnews