Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska

Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządzającego Huawei Polska i nadzoruje działania producenta na lokalnym rynku, podał koncern.

„W tej roli zastąpił Tonny’ego Bao, który po ponad trzech latach pracy w Polsce awansował w strukturach regionalnych Huawei. Nowy dyrektor zarządzający podkreśla, że Huawei będzie kontynuować swoje zaangażowanie w Polsce, jako kluczowy gracz na polskim rynku telekomunikacyjnym” – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Martin Sun nowym dyrektorem zarządzającym w Huawei CBG Polska >>>

„Cieszę się, że wróciłem do Polski, gdzie rozwiązania Huawei są chętnie wybierane przez lokalnych operatorów, klientów korporacyjnych i konsumentów. W Warszawie mieści się nasze polskie biuro, ale także regionalna centrala Huawei, nadzorująca działania firmy w 28 krajach. Jesteśmy tu obecni od ponad 17 lat i koncentrujemy się nie tylko na rozwoju biznesu, ale także na pomaganiu lokalnym społecznościom, przeciwdziałaniu różnego rodzaju wykluczeniom, wspieraniu polskiej nauki i edukacji oraz ochronie środowiska naturalnego poprzez liczne inicjatywy z obszaru odpowiedzialności społecznej. Zrobiliśmy dla Polski bardzo wiele i będziemy kontynuować nasze zaangażowanie, jako kluczowy gracz na polskim rynku telekomunikacyjnym” – skomentował Zhang, cytowany w komunikacie.

Chiński koncern Huawei to czołowy podmiot w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) na świecie.

Źródło: ISBnews