IX ESBANK CUP na 9. urodziny Akademii RAP Radomsko

IX ESBANK CUP na 9. urodziny Akademii RAP Radomsko
IX ESBANK CUP Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Już po raz 9. wspierana przez ESBANK Bank Spółdzielczy jako Sponsora Głównego Radomszczańska Akademia Piłkarska świętowała rocznicę swojego powstania na boisku. W zorganizowanym w maju 2019 r. w Radomsku Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej 8-latków ESBANK CUP wzięło udział 16 drużyn. Wygrali goście - młodzi piłkarze Śląska Wrocław.

Już po raz 9. wspierana przez #ESBANK Bank Spółdzielczy jako Sponsora Głównego Radomszczańska Akademia Piłkarska świętowała rocznicę swojego powstania na boisku

8 drużyn w Grupie pod nazwą Liga Mistrzów i 8 – w Grupie Liga Europy. Na urodzinowy turniej do Radomska przyjechali goście z całej Polski – z Wrocławia, Krakowa, Warszawy, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Opola, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa, Poznania, Rozprzy oraz z czeskiej Ostrawy. W zmaganiach piłkarskie umiejętności szlifowali także zawodnicy dwóch zespołów ESBANK RAP Radomsko.

Zgodnie z celem przyświecającym turniejowi, poza rywalizacją w duchu fair play, turniej był okazją do sportowej integracji i promocji bliskiej polskim Bankom Spółdzielczym idei współpracy.

Czytaj także: ESBANK Bank Spółdzielczy z nową strategią >>>

Podczas majowej imprezy na radomszczańskim stadionie miejskim triumfował Śląsk Wrocław. Najlepsze drużyny otrzymały puchary, do wszystkich uczestników turnieju trafiły natomiast pamiątkowe dyplomy, medale i upominki ufundowane przez sponsorów. ESBANK Bank Spółdzielczy – niemal od początku działania RAP Radomsko wspierający realizację misji Akademii, która aktywizuje, szkoli i wychowuje młodych piłkarzy z Radomska – był sponsorem tytularnym turnieju.

 

Źródło: ESBANK Bank Spółdzielczy