IV Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2012

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
IV Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2012 Efektywne wykorzystanie potencjału banków spółdzielczych w konkurencji na lokalnym rynku finansowym 29 - 30 maja 2012 r., Hotel Gromada - ul. 17 stycznia, Warszawa

 

logotypy.ftbs.350x

W dniach 29-30 maja 2012 r. w Hotelu Gromada w Warszawie odbędzie się IV Forum Technologii Banków Spółdzielczych. Forum organizuje Związek Banków Polskich we współpracy ze zrzeszeniami Banku Polskiej Spółdzielczości SA i Spółdzielczej Grupy Bankowej oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Uczestnicy to prezesi, członkowie zarządów oraz dyrektorzy/naczelnicy IT odpowiedzialni za wdrażanie nowoczesnych technologii w bankach spółdzielczych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką bankowości spółdzielczej.

Uprzejmie informujemy, że udział w IV Forum Technologii Bankówości Spółdzielczej jest bezpłatny tylko dla przedstawicieli banków spółdzielczych. Jego koszt pokrywają organizatorzy. Uczestnicy opłacają jedynie zakwaterowanie. Prosimy o kontakt z Hotelem Gromada tel: (22) 576-46-00 e-mail: warszawahotel.airport@gromada.pl w celu rezerwacji noclegów na hasło: FORUM TECHNOLOGII BANKÓWOŚCI SPÓŁDZIELCZEJ.

Termin zgłaszania uczestnictwa do 25 maja 2012 roku.

Zakup biletów, sponsoring, udział partnerski: Paweł Wyżkiewicz, Karol Mazan – reklama@wydawnictwocpb.pl

 

nbs.statuetka.150x

W trakcie Forum Technologii BS odbędzie się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród X edycji Krajowego Rankingu WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ BANKI SPÓŁDZIELCZE, organizowanego przez redakcję miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”. Ranking wyłoni szeroką grupę banków, których wyniki ekonomiczne zasługują na uhonorowanie i ogólnopolską promocję.

logotypy.partnerzy.ftbs