Alior Bank

logo Alior Banku na budynku
Edukacja finansowa | Z rynku finansowego

Alior Bank zmienia godziny pracy oddziałów w czwartki w związku ze szkoleniami pracowników

Alior Bank wprowadza inicjatywę „Czwartki z Rozwojem”. Od kwietnia ’24, w każdy czwartek w godzinach 9.00-11.00, bankierzy i dyrektorzy oddziałów będą mieli czas na podnoszenie swoich kompetencji, aktualizację wiedzy o ofercie Banku i udział w szkoleniach. W tym czasie placówki będą zamknięte dla klientów. Celem projektu jest zadbanie o wyższą jakość obsługi klientów, zwiększenie motywacji i satysfakcji pracowników, poinformował Bank.

CZYTAJ WIĘCEJ
wirtualny obraz chmury cyfrowej
Technologie i innowacje

Alior Bank przeprowadził migrację Hurtowni Danych do chmury publicznej

Alior Bank, we współpracy z firmami Teradata i Microsoft przeprowadził migrację Hurtowni Danych do chmury publicznej. Dzięki integracji ze środowiskiem analitycznym Microsoft Azure, Bank planuje znacząco zwiększyć efektywność procesów analitycznych, w tym w obszarze sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. Pozwoli to szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku i klientów. Proces wdrożenia trwał rekordowe 6 miesięcy. Jest to kolejny krok w realizacji strategii „Bank na co dzień, Bank na przyszłość”, której jednym z filarów jest rozwój technologiczny, czytamy w komunikacie prasowym Banku.

CZYTAJ WIĘCEJ
banknoty w maszynie do liczenia
Z rynku finansowego | Firma

Alior Bank z nowym finansowaniem dla mikrofirm i MSP

Alior Bank prowadzi multimedialną kampanię marketingową „Nie prześpij okazji do rozwoju firmy”, która promuje kredyty na bieżącą działalność i cele inwestycyjne dla mikrofim i małych przedsiębiorstw. Bank zachęca przedsiębiorców do skorzystania z kredytu w rachunku bieżącym lub Bizneskredytu bez prowizji przygotowawczej. Oferta promocyjna obowiązuje do końca czerwca ’24, poinformował Bank.

CZYTAJ WIĘCEJ
karta Alior Banku leżąca na banknotach
Bezgotówkowo

Alior Bank zachęca do wsparcia wybranych fundacji punktami z programu lojalnościowego Bezcenne Chwile

Wspólna inicjatywa Alior Banku i Mastercard pozwala klientom Banku wymieniać punkty z programu Bezcenne Chwile na wsparcie finansowe wybranych fundacji. Funkcjonalność jest dostępna zarówno na stronie internetowej programu, jak i w aplikacji mobilnej Alior Mobile. To odpowiedź na oczekiwania aż 85 proc. dorosłych Polaków, którzy chcą, aby instytucje finansowe ułatwiały im działania charytatywne, czytamy w informacji prasowej Banku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Zobacz wszystkie