Innowacyjna aplikacja LEGO® 3D Catalogue zachwyca fanów na całym świecie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

lego.01.400x258Grupa LEGO wprowadziła na rynek bezpłatną aplikację na smartfony i tablety, zrealizowaną w technologii 3D. Aplikacja stanowi atrakcyjny dodatek do drukowanego katalogu LEGO na drugą połowę 2014 roku, bowiem w sensie dosłownym ożywia świat LEGO - wprawia w ruch miniludziki, pojazdy, a nawet budowle. Dzięki niej każda strona katalogu zamienia się na ekranie smartfona lub tabletu w krótki film, prezentujący, jak nieograniczone możliwości zabawy oferują klocki LEGO.

Nowy pomysł LEGO daje możliwość kartkowania papierowego katalogu w unikalny i nowoczesny sposób. Cały proces jest bardzo prosty. Należy ściągnąć aplikację ze sklepu internetowego na smartfona lub tablet i położyć urządzenie nad wybranym zestawem z katalogu LEGO. Aplikacja sprawia, że miniludziki LEGO, budynki i pojazdy zaczynają się poruszać, a filmik pokazuje, jakie możliwości oferuje dany zestaw LEGO: jak różnorodne modele, pojazdy i konstrukcje można zbudować z klocków i jak niesamowite przygody przeżywać w zabawie. Film prezentujący LEGO® 3D Catalogue znajduje się pod linkiem www.youtube.com/watch?v=gTKQYa7LoDM&index=6&list=UUZ_zK2tNPClg09qk4oywuKQ

Aplikacja LEGO® 3D Catalogue odzwierciedla niezmienną od lat politykę grupy LEGO, której celem jest dostarczanie dzieciom twórczych i inspirujących doświadczeń poprzez zabawę oraz oferowanie im produktów, które idą z duchem czasu. Dlatego naturalnym etapem było wykorzystanie przez firmę możliwości, jakie dają smartfony i tablety, i połączenie świata rzeczywisty z wirtualnym. Katalog LEGO, bardzo popularny wśród fanów klocków LEGO, pokazuje całe portfolio firmy i jest nowym sposobem komunikacji z klientami.

Digitalizacja stoi wysoko na liście priorytetów LEGO. Nieustannie pracujemy nad zgłębianiem możliwości rozwoju na tym polu i wykorzystywania zdobyczy najnowszej technologii – mówi Zdeňka Kučerová, CEEMEA Digital Activation Marketing Manager w LEGO Group.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i dostosowana do urządzeń typu: iPhone, iPod, iPod Touch 4G, smatfony, tablety z systemem Android. Darmowy papierowy katalog LEGO można znaleźć w autoryzowanych sklepach LEGO.

Więcej informacji – www.LEGO.pl
Club LEGO – http://club.LEGO.com/pl-pl

Źródło: LEGO