III Forum Technologii Banków Spółdzielczych 2011

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
III Forum Technologii Banków Spółdzielczych 2011 30-31 maja 2011 r., Hotel Gromada w Warszawie Nowe technologie w kreowaniu innowacyjności i konkurencyjności banków spółdzielczych na lokalnych rynkach finansowych

forum.technologii.bankow.spoldzielczych.logo.01.299x

 

Sektor bankowości spółdzielczej rozwija się bardzo dynamicznie i jak mało która branża potrzebuje nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań informatycznych i technologicznych. Dorównanie, a często wyprzedzenie konkurencji na rynkach lokalnych wymaga inwestycji dokonywanych przez banki spółdzielcze w nowoczesne technologie. Forum Technologii Banków Spółdzielczych jest spotkaniem kadry zarządzającej tych banków.

W 2011 roku odbyła się już trzecia edycja tej inicjatywy. W forum biorą udział prezesi i wiceprezesi, a także dyrektorzy oraz naczelnicy zainteresowani rozwojem banków spółdzielczych. Ważną częścią projektu jest wieczorny bankiet, podczas którego wręczane są nagrody Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze 2011”.

Udział w III Forum Technologii Banków Spółdzielczych jest bezpłatny. Jego koszt pokrywają orgnizatorzy. Uczestnicy opłacają jedynie zakwaterowanie.

Tegoroczne FTBS zostało podzielone na kilka sesji:

  • Zarządzanie ryzykiem w banku spółdzielczym
  • Bank spółdzielczy w internecie
  • Gama projektów technologicznych
  • IT dzisiaj i jutro – kierunki rozwoju informatyki
  • Nowatorskie rozwiązania – urządzenia samoobsługowe, usługi dodatkowe
  • Bankowość elektroniczna

Bezpłatna rejestracja (tylko dla banków spółdzielczych):

 

 

Zakup biletów, sponsoring, udział partnerski:

 

2011.05.ftbs.logotypy.550x