Igoria Trade S.A.: Rekordowe przychody za I kwartał 2013

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

igoria.trade.01.250x104Spółka Igoria Trade S.A. opublikowała raport finansowy za I kwartał 2013 roku. Dzięki wzmożonej aktywności biznesowej w kierunku zwiększenia udziału spółki na polskim rynku internetowej wymiany walut, przychody ze sprzedaży ujęte w raporcie za ten okres okazały się rekordowo wysokie i stanowią 55% przychodów całego 2012 roku.

W I kwartale 2013 roku spółka Igoria Trade S.A., która jest właścicielem internetowego serwisu wymiany walut Trejdoo.com, wygenerowała przychody ze sprzedaży na poziomie 244 tys. PLN. Wypracowane przychody pozwoliły na osiągnięcie rekordowego zysku z działalności operacyjnej na poziomie 163 tys. PLN w ramach I kwartału 2013 roku.

Na tak znaczący wzrost przychodów spółki w I kwarta le br. miały wpływ wzmożone działania biznesowe w kierunku systematycznego i konsekwentnego zwiększania udziału platformy Trejdoo.com na polskim rynku wymiany walut. Do najważniejszych wydarzeń w tym okresie należało, m.in. podpisanie umów z kolejnymi bankami w Polsce: Bank BGŻ S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A. i Bank DnB Nord Polska S.A.

W sumie platforma transakcyjna Trejdoo.com może realizować natychmiastowe i darmowe przelewy bankowe z 22 bankami, co stanowi najszerszą i najkorzystniejszą ofertę dla klientów.

W I kwartale 2013 roku spółka zawarła również strategiczną umowę o współpracy z portalem informacyjnym INTERIA.PL. Celem niniejszej umowy jest integracja platformy transakcyjnej Trejdoo.com z portalem informacyjnym INTERIA.PL.

Źródło: Igoria Trade S.A.