IBnet24 INVEST-BANK w wersji mobilnej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

121208.invest.bank.01.337x150W czerwcu 2012 roku INVEST-BANK S.A. udostępnił swoim Klientom nowoczesną bankowości elektroniczną IBnet24. Aktualnie Bank rozszerza zakres swoich usług i oferuje Klientom kolejny kanał umożliwiający zarządzanie finansami - bankowość mobilną IBnet24 w wersji lajt, przygotowaną w HTML5.

Z nowego kanału mogą korzystać wszyscy Klienci, którzy posiadają konto w Banku i mają już udostępniony kanał Internet, bez ponoszenia dodatkowych opłat i bez dodatkowych formalności.

Bankowość mobilna IBnet24 lajt została stworzona z myślą o potrzebach Klienta Banku. Z usługi mobilnej mogą korzystać Klienci detaliczni, jak również Klienci korporacyjni.

Korzystanie z IBnet24 lajt na urządzeniu mobilnym nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Poruszanie się po serwisie jest maksymalnie uproszczone i intuicyjne, a wykorzystywanie pamięci urządzenia  mobilnego minimalne.

IBnet 24 lajt pozwala między innymi w dowolnym miejscu i czasie:

  • uzyskać informacje o swoich rachunkach, przypisanych do nich kartach płatniczych oraz historii transakcji,
  • wykonać przelew na dowolny rachunek,
  • zakładać lokaty,
  • zasilać konto telefonu na kartę,
  • przeglądać wiadomości wysyłane z Banku w ramach IBnet24.

IBnet24 w wersji lajt dedykowana jest na telefony i tablety obsługujące technologię HTML5, CSS oraz JavaScript, przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa korzystania z lekkiej wersji serwisu.

Więcej informacji o ofercie INVEST-BANK na www.investbank.pl

Źródło: INVEST-BANK S.A.