Horyzonty Bankowości 2014: Rewolucja w zakupach on-line

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2014.03.foto.130.400xCoraz częściej kupujemy w internecie, ale wciąż wiele nas dzieli pod tym względem od najbardziej dojrzałych krajów europejskich. A jeszcze większy dystans mamy do pokonania, jeśli chodzi o płatności w sieci kartami. To się jednak wkrótce zmieni dzięki portfelowi elektronicznemu V.me by Visa - innowacyjnemu rozwiązaniu, które znacznie ułatwia zakupy w sieci i gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jednym z powodów, dla których tak wolno przekonujemy się do płacenia kartą za zakupy on-line, jest dość żmudny proces płatności. Wiele takich transakcji nie dochodzi do skutku, bo nie zdążymy wpisać wszystkich wymaganych informacji lub pomylimy się. Na dodatek wiele osób obawia się podawać dane swojej karty sklepowi internetowemu.

Fantastyczne przyjęcie w Polsce płatności zbliżeniowych zachęciło organizację Visa Europe do tego, by wprowadzić na polski rynek – jako jeden, obok Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, z czterech pierwszych rynków w Europie – kolejną innowację: portfel elektroniczny V.me by Visa.

Rozwiązanie to znacznie ułatwia proces płatności (dokonujemy jej w kilku prostych krokach), gwarantując jednocześnie najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa – dane karty podajemy tylko raz, wprowadzając ją do portfela, przy czym nie są one przekazywane sklepowi internetowemu, w którym płacimy.

Dokonując zakupu za pomocą portfela V.me by Visa:

  • klikamy przycisk V.me by Visa wybierając sposób płatności na stronie sklepu internetowego;
  • logujemy się do naszego portfela V.me by Visa, wpisując login i hasło;
  • wybieramy kartę, ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI