Hoist Finance złożył ofertę nabycia aktywów GetBack o wartości przekraczającej 1 mld zł

Hoist Finance złożył ofertę nabycia aktywów GetBack o wartości przekraczającej 1 mld zł
Źródło: Materiały prasowe GetBack
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Hoist Finance złożył ofertę nabycia aktywów posiadanych przez GetBack o wartości przekraczającej 1 mld zł, podał podmiot. Obecnie Hoist Finance został wybrany jako preferowany oferent w procesie sprzedaży, otrzymał wyłączność od GetBack i chce przeprowadzić negocjacje do końca br.

#HoistFinance złożył ofertę nabycia aktywów posiadanych przez #GetBack o wartości przekraczającej 1 mld zł

„Hoist Finance i GetBack wchodzą teraz w negocjacje w związku z ofertą i możliwą akwizycją, celując w osiągnięcie porozumienia przed końcem IV kw. 2018 r.” – czytamy w komunikacie.

W środę GetBack w restrukturyzacji podał, że dokonał wyboru jednej z ofert do prowadzenia dalszych negocjacji na zasadzie wyłączności dotyczących sprzedaży aktywów.

GetBack poinformował 5 października, że trzech spośród siedmiu wstępnie zainteresowanych inwestorów złożyło oferty nabycia aktywów spółki. Kolejnym etapem miał być wybór jednego lub kilku potencjalnych inwestorów, z którymi rozpoczną się negocjacje dokumentacji prawnej.

GetBack S.A. w restrukturyzacji jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

Źródło: ISBnews