Grzegorz Chłopek odchodzi z zarządu Nationale-Nederlanden PTE

Grzegorz Chłopek odchodzi z zarządu Nationale-Nederlanden PTE
Grzegorz Chłopek. Źródło: NN PTE
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Grzegorz Chłopek z dniem 28 lutego br. złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Swoje obowiązki Grzegorz Chłopek będzie pełnił do dnia 31 marca 2020 roku.

#GrzegorzChłopek zdecydowanie przyczynił się do wzrostu i osiągnięcia przez #NationaleNederlandenOFE pozycji lidera wśród funduszy emerytalnych w Polsce #FunduszeEmerytalne #OFE

− W imieniu swoim oraz całego zespołu chciałbym podziękować Grzegorzowi za czas i energię, jaką poświęcił na rozwój Nationale-Nederlanden PTE.

Nie mam wątpliwości, że jego wiedza i doświadczenie miały ogromny wpływ na działalność naszej firmy i przyczyniły się do tego, że Towarzystwo jest jednym z liderów rynku produktów emerytalnych w Polsce.

Życzę Grzegorzowi dalszych sukcesów i powodzenia w dalszym rozwoju kariery – mówi Paweł Kacprzyk, prezes zarządu Nationale-Nederlanden.

Grzegorz Chłopek swoje obowiązki w roli prezesa zarządu będzie pełnił do dnia 31 marca 2020.

Grzegorz Chłopek to doświadczony menedżer. Stanowisko CEO Nationale-Nederlanden PTE objął w 2012 roku.

Z Nationale-Nederlanden związany był od 1998 roku, gdzie przeszedł ścieżkę kariery od starszego specjalisty ds. inwestycji, przez wicedyrektora i dyrektora departamentu inwestycyjnego, by w lutym 2004 dołączyć do zarządu firmy.

Grzegorz Chłopek zdecydowanie przyczynił się do wzrostu i osiągnięcia przez Nationale-Nederlanden OFE pozycji lidera wśród funduszy emerytalnych w Polsce.

Pod względem liczby klientów, wysokości zarządzanych aktywów, a także stopy zwrotu, jak również rozwoju dobrowolnych funduszy emerytalnych.

Źródło: Nationale-Nederlanden PTE