Grazioso najlepszą inwestycją województwa mazowieckiego – „Złote Ville 2014” | Wiosenna promocja na 8 mieszkań

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zespół budynków Grazioso, położony na osiedlu Eko-Park przy warszawskim Polu Mokotowskim, otrzymał, jako jedyna stołeczna inwestycja, wyróżnienie "Złote Ville 2014" przyznawane najciekawszym projektom mieszkaniowym i wiarygodnym deweloperom. W marcu trwa promocja na 8 wybranych mieszkań w tym kompleksie.

Jak szacuje firma doradcza Reas, w 2013 r. sprzedaż nowych mieszkań wzrosła o ponad 17 proc. Podobna tendencja przewidywana jest na rok 2014. Mieszkania kupowane są nie tylko jako własne lokum, ale także jako jedna z pewniejszych inwestycji. Eksperci związani z architekturą, wzornictwem i projektowaniem wchodzący w skład jury konkursu „Złote Ville” za najlepszą inwestycją województwa mazowieckiego uznali właśnie Grazioso. W zespole 5 budynków pozostało do sprzedaży już tylko kilkadziesiąt mieszkań. W ramach specjalnej promocji „Bukiet metrów kwadratowych”, obejmującej 8 lokali od ok. 82 m2 do 130 m2 można kupić apartament w cenie od 11 040zł brutto za m2. Oferta ważna jest przez cały marzec.

Grazioso oferuje apartamenty o wysokim standardzie z obszernymi balkonami, tarasami lub loggiami. Dodatkowo na parterze i na dachach zaprojektowano ogródki. Budynki wyróżniają szlachetne materiały wykończeniowe: drewno, kamień, wysokiej klasy ceramika oraz ślusarka okienna i drzwiowa, zadbana i pielęgnowana zieleń wewnętrzna, a co najważniejsze charakterystyczne dla całego osiedla widoki na zielone przestrzenie Pola Mokotowskiego.

140315.eko.park.02.250x393Zespół budynków Grazioso wyróżnia elegancka bryła o czarno-białej kolorystyce. Kompleks, podobnie jak wiele innych należących do osiedla Eko-Parku w kwartale ulic Biały Kamień, Chodkiewicza, Rostafińskich i Żaryna, zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Złote Ville to nie jedyna nagroda dla projektu, wcześniej Grazioso docenił Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, który przy współudziale Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Miejskiej oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego przyznał inwestycji nagrodę „Budowa Roku 2012”.

Grazioso stanowi zwieńczenie wieloletniej inwestycji Eko-Parku- kompleksu mieszkaniowego przy Polu Mokotowskim, który stał się jednym z najbardziej prestiżowych adresów stolicy. Wyjątkowa lokalizacja w otulinie rozległego parku, jakość materiałów wykończeniowych i innowacyjna architektura renomowanych pracowni sprawiły, że apartamenty przy Polu Mokotowskim stały się jednymi z najbardziej pożądanych w stolicy. Osiedle Eko-Parku jako pierwsze wpisało się trend widoczny w światowych stolicach, gdzie najbardziej pożądane apartamenty to te położone w dzielnicach okalających ścisłe centrum i w pobliżu największych parków, jak nowojorskie aleje wokół Central Parku czy paryska XVI-ta dzielnica, której niemal połowa to malowniczy Lasek Buloński.

PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI GRAZIOSO

 • ul. Chodkiewicza 5, w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, dzielnica Mokotów, Warszawa
 • liczba mieszkań na osiedlu: 5 budynków, 158 mieszkań
 • termin oddania do użytkowania: I kwartał 2013 roku
 • powierzchnia lokali: 53 – 187 m2
 • liczba pokoi: od 2 do 5
 • liczba pięter: 5 – 6
 • każde mieszkanie posiada: balkon, taras lub loggię
 • poziom garażu: -1
 • inwestycja ogrodzona i strzeżona
 • wspólne patio
 • plac zabaw
 • generalny wykonawca: RE – Bau
 • projekt: Kuryłowicz & Associates
 • wykończenie: standard deweloperski

Źródło: Eko-Park S.A.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana wyłącznie jako informacja dotycząca zrealizowanego przedsięwzięcia.