GPW nagradza Dom Maklerski Citi Handlowy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

citi.handlowy.250xDMBH otrzymał nagrodę za "Najwyższy udział w obrotach sesyjnych akcjami na rynku głównym" podczas uroczystości podsumowania roku 2011 zorganizowanej przez władze GPW. To wyróżnienie potwierdza silną pozycję biura maklerskiego, którego udział w rynku w 2011 wynosił 11.5 %.

Witold Stępień, prezes DM BH odbierając nagrodę z rąk prezesa giełdy Ludwika Sobolewskiego powiedział: „Nagroda za najwyższy udział w obrotach trafia do nas już trzeci rok z rzędu. Wręczył ją prezes GPW, ale stoją za nią głosy klientów, którzy zaufali nam powierzając realizację swoich inwestycji w nasze ręce, a to zobowiązuje do jeszcze większego wysiłku, aby dostarczyć naszym klientom usługę na najwyższym poziomie.”

Relację z uroczystości można zobaczyć pod linkiem do bankowego kanału na youtube.com

Jak dodaje Tomasz Ossig, wiceprezes Zarządu DM BH: „Pozycja lidera pod względem udziału w obrotach rynkowych nieprzerwanie od trzech lat jest wynikiem ciężkiego wysiłku całego zespołu i konsekwentnej realizacji strategii ukierunkowanej na dostarczanie klientom najwyższej jakości usług na bardzo konkurencyjnym rynku”

Więcej informacji o ofercie Domu Maklerskiego Citi Handlowy na stronie http://www.dmbh.pl/poland/dmbh/polish/

Źródło: Citi Handlowy