Google Pay już dostępny w Cinkciarz Pay

Google Pay już dostępny w Cinkciarz Pay
Źródło: Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci korzystający z Cinkciarz Pay, autorskiego systemu płatności Cinkciarz.pl, mają już dostęp do Google Pay. To kolejna metoda płatności w portfolio fintechu, a niedługo pojawią się kolejne ‒ poinformowała Firma.

Cinkciarz.pl udostępnił w Cinkciarz Pay nową metodę płatności ‒ Google Pay. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów płacenia on-line w sklepach internetowych.

Żeby korzystać z tego rozwiązania, kupujący musi tylko dodać kartę do swojego konta Google (debetową lub kredytową).

Dzięki Google Pay, klient nie musi już zapamiętywać wszystkich danych karty i wypełniać formularzy. Kilka kliknięć wystarczy, aby transakcja została bezpiecznie zrealizowana.

Czytaj także: Co warto wiedzieć o nowych zasadach zakupów w internecie, które zaczną obowiązywać po 1 stycznia 2021 roku?

28 walut do dyspozycji klientów

Klienci sklepów, korzystających z Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut ‒ łącznie 28. Ofertę Cinkciarz.pl dla biznesu szczególnie doceniają sklepy, mające klientów z różnych krajów, którzy chcą płacić swoją walutą lokalną.

Zależy nam na tym, aby kupujący on-line mieli w sklepach wiele ulubionych metod płatności do wyboru

Dzięki temu systemowi płatności, sklep nadal może otrzymywać płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w złotych), jednocześnie dając swoim klientom możliwość płacenia w walucie ich karty czy rachunku bankowego ‒ np. dolarach.

Czytaj także: Powolna strona internetowa to prosta droga do klęski biznesowej w e-handlu

Nowe funkcjonaliści dla  e-commerce

– Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem oferty dla e-commerce i dostarczamy kolejne funkcjonalności. Zależy nam na tym, aby kupujący on-line mieli w sklepach wiele ulubionych metod płatności do wyboru i nie martwili się o kursy wymiany walut – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Obecnie w Cinkciarz Pay dostępne są już oprócz Google Pay m.in.: BLIK, karty Visa, MasterCard i American Express, Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL, UnionPay International.

Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą PayPal, a także Apple Pay.

Usługę Cinkciarz Pay świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

Czytaj także: Już ponad 250 tys. przedsiębiorców w Programie Polska Bezgotówkowa!

Źródło: Cinkciarz.pl