Goldenberry i PGS Software nawiązują współpracę

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

uscisk.dloni.02.250x167Firma konsultingowa Goldenberry i PGS Software, jeden z liderów outsourcingu IT w Polsce, zawiązały strategiczną współpracę, dzięki której będą oferować dużym instytucjom kompleksowe prowadzenie projektów: od koncepcji biznesowej, aż po dostarczenie tworzonego na zamówienie oprogramowania.

PGS Software to notowana na NewConnect firma tworząca oprogramowanie w centrach we Wrocławiu i w Rzeszowie. Większość jej klientów stanowiły do tej pory przedsiębiorstwa zagraniczne.

Konsultanci Goldenberry pracują zawsze na miejscu wspólnie z zespołem klienta, podczas gdy my specjalizujemy się w pracy zdalnej, dla instytucji na całym świecie. Działając razem zapewnimy klientom zarówno dostęp do najlepszych analityków biznesowych, jak i najbardziej efektywny model tworzenia rozwiązań IT –  mówi Wojciech Gurgul, prezes PGS Software.  – Dodatkowo, jako jedyna znana nam polska firma w swojej branży, Goldenberry stawia na bezpośrednią obecność na najbardziej konkurencyjnych rynkach zachodnich, które także dla nas są priorytetem – dodaje.

Goldenberry jest firmą oferującą konsulting w obszarze zarządzania, która pracuje dla największych instytucji w Polsce i Wielkiej Brytanii, w tym banków, firm medycznych i logistycznych.  – Nasi klienci są często zainteresowani systemami stworzonymi „na miarę”. Do tej pory nie wchodziło to jednak w zakres naszych usług jako firmy konsultingowej. PGS Software jest natomiast liderem polskiego eksportu oprogramowania na zamówienie. Pracuje głównie dla klientów w krajach rozwiniętych, dzięki czemu możemy być spokojni o wysoką jakość i standard pracy na poziomie międzynarodowym. Współpracując możemy od dzisiaj zaoferować przeprowadzenie projektu od wsparcia klienta w definicji celu i zakresu projektu, przez analizę biznesową, po testy gotowego rozwiązania – ocenia Anna Wiącek, partner odpowiadający za praktykę IT w Goldenberry.

Źródło: Goldenberry