Forum Dyrektor Finansowy 2023. Finanse przyszłości: Ludzie, Organizacja, Technologia

Forum Dyrektor Finansowy 2023. Finanse przyszłości: Ludzie, Organizacja, Technologia
Forum Dyrektor Finansowy 2023. Źródło: ADN Akademia
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Już 6‒7 października 2022 roku odbędzie się premierowa debata roku Forum Dyrektor Finansowy 2023. Głównym jej tematem będzie wpływ skutków pandemii oraz zmieniających się uwarunkowań polityczno-ekonomicznych na rolę i priorytety pracy dyrektora finansowego. Patronem medialnym Forum są: portal aleBank.pl i Miesięcznik Finansowy BANK.

Ostatnie lata stawiają biznesy i ich liderów przed kolejnymi wyzwaniami, sytuacja na rynku jest dynamiczna i trzeba być gotowym na ciągłe zmiany. Liderzy finansów stają się kluczowymi partnerami biznesowymi, nawigatorami przewidującym nadchodzące wydarzenia i elastycznie reagującymi na zmienność otoczenia. Nieustannie muszą szukać sposobów na osiągnięcie sukcesu w nowej „niestabilności”, realizować rentowny wzrost i strategicznie przygotowywać się na to, co będzie dalej.

Dyrektorzy finansowi mają świadomość ogromnych zmian w biznesie i tego, jak wpłynęły one na ich funkcje. Z dostępem do olbrzymiej ilości danych oraz wyposażeni w technologię biorą udział w procesie podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Wymaga to od nich szerszego spojrzenia na całościową sytuację oraz partnerskiej współpracy z zarządem i menedżerami innych pionów. Żeby osiągać coraz lepsze wyniki potrzebują rozwoju i pozyskiwania nowych kompetencji dla siebie i swoich zespołów.

Cele Forum Dyrektor Finansowy 2023

Premierowa debata roku Forum Dyrektor Finansowy 2023 to platforma dla profesjonalistów zarządzania finansami z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego dyrektora finansowego, wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Celem Forum jest dostarczenie zestawu najwyższej jakości inspiracji, informacji i narzędzi, prowadzących do doskonalenia praktyki.

Tematy przewodnie Forum

Forum zostało zaprojektowane we współpracy z Radą Programową, w skład której weszli dyrektorzy finansowi z różnych branż w Polsce.

Tematem przewodnim tej edycji Forum jest wpływ skutków pandemii oraz zmieniających się uwarunkowań polityczno-ekonomicznych na rolę i priorytety pracy dyrektora finansowego.

Przewodniczącym Rady jest Bartosz Szałek, Chief Financial Officer, wiceprezes Zarządu Krosno Glass.

Więcej informacji nt. Forum Dyrektor Finansowy 2023: tutaj

Źródło: aleBank.pl