Europ Assistance: nowa odsłona usług concierge

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

europ.assistance.01.250x167Europ Assistance rozwija ofertę usług concierge, wprowadzając do niej program rabatowy. Dzięki nowej propozycji, klienci otrzymują świadczenia w korzystnej cenie, oszczędzając rocznie nawet 2 tys. zł.

Oddany przez Europ Assistance w ubiegłym roku portal www.ea-concierge.pl został rozbudowany o nową funkcjonalność – program rabatowy. Do współpracy przy jego tworzeniu zaproszeni zostali uznani partnerzy. Klienci upoważnieni do korzystania z usług concierge za pośrednictwem Europ Assistance mogą liczyć na korzystniejsze ceny usług i produktów w wielu dziedzinach.

Z asystorem współpracują firmy z branży turystycznej, gastronomicznej, hotelarskiej oraz z sektora kultury. Zespół concierge stale rozbudowuje program rabatowy, włączając w poczet partnerów nowe miejsca i firmy.

Korzystanie z serwisu concierge to nie tylko wygoda i duża oszczędność czasu, ale przede wszystkim gwarancja organizacji świadczeń na najwyższym poziomie. Nie ma lepszego rozwiązania dla osób, które cenią sobie komfort i wysoką jakość, a także kompleksowość oferty przy zachowaniu korzystnych cen” – wyjaśnia Joanna Łazor, supervisor ds. concierge w Europ Assistance.

Źródło: PIU