eurobank wprowadza responsywny serwis transakcyjny online

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

eurobank.01.400x119eurobank wdraża wygodniejszy w obsłudze, nowoczesny system bankowości internetowej w technologii RWD (Responsive Web Design). Nowe funkcje serwisu umożliwiają m.in. personalizację strony oraz dopasowanie jej do ekranu używanego urządzenia. Innowacyjne narzędzia zostały zaprojektowane w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów banku.

Zmiany w nowym systemie mają za zadanie nie tylko poprawić jego wygląd i użyteczność, ale również zapewnić rozwiązania dopasowane do konkretnej osoby. Klienci eurobanku będą mogli między innymi spersonalizować swój pulpit przez dodawanie lub usuwanie widgetów lub nadawanie własnych nazw posiadanym produktom bankowym. Serwis, zgodnie z najnowszym trendem – responsywności – dopasuje się także do ekranu urządzenia, którego w danym momencie używa klient (laptop, tablet czy telefon).

150107.eurobank.01.550x

– Proponujemy naszym klientom przyjazne i nowoczesne narzędzie, które stanowi kolejny krok w realizacji strategii rozwoju bankowości elektronicznej eurobanku. To właśnie indywidualne decyzje klienta i możliwość personalizacji narzędzia sprawią, że nowy system transakcyjny będzie odpowiadał na jego codzienne potrzeby. Zależy nam na zwiększeniu satysfakcji odbiorców naszych usług, dlatego dajemy możliwość własnego skonstruowania systemu bankowości, w której najważniejsze z punktu widzenia klienta informacje są zawsze „pod ręką” – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu Euro Bank S.A., odpowiadający m.in. za marketing, rozwój biznesu i IT.

W ramach nowego serwisu wszystkie produkty eurobanku będą widoczne w jednym miejscu, na jednej stronie, od razu po zalogowaniu. Klient będzie mógł skorzystać z wielu funkcjonalnych rozwiązań, takich jak wyszukiwarka, wnioskowanie o kredyt gotówkowy online, czy też przeszukiwanie historii transakcji na intuicyjnej osi czasu. Platforma wyliczy też opłacalność poszczególnych produktów oszczędnościowych – podpowiadając na przykład wybór konkretnej lokaty.

System utrzymany jest w charakterystycznej dla banku kolorystyce.

150107.eurobank.02.550x

 Nowy serwis eurobank online zostanie uruchomiony 10 stycznia 2015 roku. Będzie dostępny pod tym samym adresem, co obecny serwis, czyli https://online.eurobank.pl. Zastąpi on dotychczasową pełną wersję serwisu eurobank online oraz wersję „lajt” na urządzenia mobilne, dostępną aktualnie pod adresem https://m.online.eurobank.pl. Klienci, którzy korzystają już z aplikacji mobilnej eurobanku, będą mogli używać jej zamiennie z serwisem eurobank online.

Źródło: Euro Bank S.A. (eurobank)