eService i Bank Pocztowy zawarły umowę o współpracy. Więcej terminali trafi do MŚP?

eService i Bank Pocztowy zawarły umowę o współpracy. Więcej terminali trafi do MŚP?
Fot. Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
eService oraz Bank Pocztowy zawarły umowę o współpracy w zakresie dystrybucji terminali płatniczych oraz usług z oferty eService, podały spółki. Będzie to możliwe dzięki jednej z największych w Polsce sieci placówek obsługowych, należących do Poczty Polskiej i Banku Pocztowego.

.@eService_pl oraz @PocztowyBank zawarły umowę o współpracy w zakresie dystrybucji terminali płatniczych oraz usług z oferty #eService #BankPocztowy #TerminalePłatnicze #POS @bezgotowkowa

Dzięki współpracy pomiędzy eService a Bankiem Pocztowym zbudujemy i uruchomimy ważny kanał dystrybucji terminali oraz nowoczesnych usług płatniczych adresowanych do przedsiębiorców. W szczególności przedstawicieli sektora MŚP, działających w mniejszych miastach i miejscowościach na terenie kraju. Korzystając z doświadczenia naszego partnera oraz potencjału jego placówek ulokowanych bardzo blisko lokalnych przedsiębiorców, chcemy stworzyć im warunki do jeszcze łatwiejszego i wygodniejszego wdrożenia nowoczesnych form płatności, których oczekują ich klienci” – powiedziała prezes eService Joanna Seklecka, cytowana w komunikacie.

Bank Pocztowy dołączył do Programu Polska Bezgotówkowa

„Bank Pocztowy już przeszło rok temu dołączył do Programu Polska Bezgotówkowa. Dziś, podpisując umowę z eService, rozszerzamy naszą dotychczasową ofertę w zakresie terminali płatniczych. To dla nas ważne, gdyż Bank stawia na rozwój oferty dla sektora firmowego i chce w ten sposób wspierać polskich przedsiębiorców” – stwierdził p.o. prezesa Banku Pocztowego Robert Kuraszkiewicz.

Więcej najnowszych informacji o Programie Polska Bezgotówkowa >>>

Rozszerzenie dotychczasowej współpracy z Pocztą Polską

Umowa eService z Bankiem Pocztowym to rozszerzenie dotychczasowej współpracy z Pocztą Polską. W jej wyniku zainteresowani przedsiębiorcy będą mogli zawrzeć umową z eService również w placówkach bankowych. Klienci chcący skorzystać z dystrybuowanych przez Bank Pocztowy bezgotówkowych usług płatniczych eService, będą mogli również skorzystać z dopłat umożliwiających bezpłatne korzystanie z terminali płatniczych w ramach programu Polska Bezgotówkowa, podsumowano.

Czytaj także: Polska Bezgotówkowa rozprowadziła 150 tys. terminali >>>

Bank Pocztowy świadczy usługi finansowe w urzędach pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju. Powstał w 1990 roku w Bydgoszczy.

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. jest liderem na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Od 18 lat umożliwia dokonywanie transakcji kartowych w sklepach. Należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Źródło: ISBnews