Emisariusz Zmian

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

frbs.01.400x75Pan Krzysztof Story, Prezes Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej oraz Pan Zdzisław Kupczyk, Prezes Banku Polskiej Spółdzielczości zapraszają wszystkich zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji swoich pracowników na konferencję podsumowującą program szkoleniowy Emisariusz Zmian.

Emisariusz Zmian to cykl szkoleń finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany od 2013 roku.

Celem programu jest przygotowanie osób pracujących w bankowości spółdzielczej do pełnienia nowej roli zawodowej – Emisariusza Zmian, czyli wewnętrznego specjalisty, który wspiera zarząd w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych w banku.

Emisariusz Zmian to wyjątkowy cykl  szkoleń. Wprowadzając Emisariusza Zmian do oferty Fundacji, chcemy zaproponować nowy wymiar szkolenia osób z doświadczeniem w branży. Prowadzone szkolenia są przygotowywane i prowadzone według najwyższych standardów z wykorzystaniem różnorodnych technik i narzędzi.

Konferencja to wspaniała okazja do zapoznania się z całym programem szkoleniowym. Jest to również możliwość do zaznajomienia się ze sposobami wykorzystania Funduszy Unijnych w celu usprawnienia organizacji wewnętrznej banku.

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w Hotelu Lord, Al. Krakowska 218, Warszawa. Konferencja jest bezpłatna.

Źródło: FRBS