Ekspert stosowania standardu LMA w praktyce

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

ksiazki.01.400x266Postanowienia standardu LMA (Loan Market Association) są już powszechnie stosowanymi rozwiązaniami w konstrukcji konsorcjalnych umów kredytowych o znaczącej wartości.

Na obecnym etapie ich stosowania, najbardziej istotne stają się szczegółowe aspekty problematyczne zapisów oraz konkretne rozwiązania praktyczne. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli instytucji bankowych reprezentujących departamenty kredytów komercyjnych i finansowania strukturalnego oraz przedstawicieli przedsiębiorstw rozważających finansowanie konsorcjalne. Jakie zabezpieczenia i wymogi funkcjonują w polskim prawie?Jakie są najczęstsze przypadki defounding lender oraz naruszeń umowy w Polsce i za granicą? Jak przebiega syndykacja praw i obowiązków w umowie LMA? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań zostaną wyszczególnione podczas warsztatów „Ekspert stosowania standardu LMA w praktyce” które odbędą się 26-27 maja w hotelu Sheraton w Warszawie.

Główne tematy poruszane podczas warsztatów:

  • Finansowanie wg. Standardu LMA – case study
  • Syndykacja praw i obowiązków w umowie LMA
  • Mechanika finansowania
  • Zabezpieczenia i wymogi LMA w polskim prawie
  • Naruszenia umowy i ich konsekwencje
  • Oświadczenia dłużników w umowie kredytowej LMA
  • Project finance

Na wyżej wymienione tematy swoje prelekcje zaprezentują: Przemysław Cichulski, Kancelaria Markiewicz i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.; Jakub Jędrzejak, Kancelaria WKB; Adam Kaliszewski, BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o.; Agnieszka Lipska, Kancelaria Allen & Overy, A. Pędzich sp. K; Tomasz Ostrowski, Kancelaria White & Case; Łukasz Szegda, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

Więcej informacji oraz szczegółowy program warsztatów na stronie: www.mmcpolska.pl

MM Conferences SA
Katarzyna Kasjaniuk
Starszy Kierownik Projektu
T: 22 379 29 22
e-mail: k.kasjaniuk@mmcpolska.pl