EKOlokata Noworoczna i EKOlokata Stabilna – nowe depozyty w ofercie Banku Ochrony Środowiska

EKOlokata Noworoczna i EKOlokata Stabilna – nowe depozyty w ofercie Banku Ochrony Środowiska
Logo Banku Ochrony Środowiska Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Ochrony Środowiska wprowadził do swojej oferty dwa nowe depozyty. Oprocentowanie nowych środków deponowanych na 3-miesięcznej "EKOlokacie Noworocznej" wynosi 3,10 proc. w skali roku, natomiast na 4-miesięcznej "EKOlokacie Stabilnej" - 3,00 proc. Nowe depozyty w ofercie BOŚ można założyć wpłacając już tysiąc złotych, natomiast maksymalna kwota, jaką można zdeponować, jest nieograniczona.

Oprocentowanie deponowanych środków jest stałe. Jeden Klient może założyć dowolną ilość lokat – zarówno dla nowych, jak i starych środków. W tym drugim przypadku oprocentowanie stałe wynosi 2,90 proc. w skali roku dla obu nowych depozytów.

Po upływie terminu 3-miesięcznej „EKOlokaty Noworocznej”, zgodnie z dyspozycją Klienta, lokatę można odnowić na kolejny 3-miesięczny okres z oprocentowaniem jak dla EKOlokaty 3M. Z kolei  4-miesięczną „EKOlokatę Stabilną” można odnowić na kolejny 4-miesięczny okres z oprocentowaniem jak dla EKOlokaty 3M.

Obie lokaty można założyć zarówno na stronie internetowej BOŚ Banku, w oddziałach, czy za pośrednictwem usługi BOŚBank24 (czyli bankowości elektronicznej).

Nowe depozyty dostępne są od 5 stycznia 2015 roku.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.