Eko-Park na WARSAW DAYS – specjalna promocja apartamentów Grazioso

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140321.warsaw.days.400xW najbliższy weekend, 21-23 marca 2014 r., na Stadionie Legii Pepsi Arena odbędzie się event "WARSAW DAYS - (Za)mieszkam w Warszawie" promujący rozwój stolicy. W programie przewidziano wystawę najciekawszych inwestycji deweloperów zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich, otwarte debaty dla mieszkańców, strefę Warsaw Design oraz atrakcje dla dzieci. Partnerem wydarzenia jest Eko-Park, który na swoim stoisku zaprezentuje ofertę promocyjną na 8 wybranych mieszkań w kompleksie Grazioso, stanowiącym zwieńczenie osiedla Eko-Parku przy Polu Mokotowskim. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

WARSAW DAYS poprzedzi konferencja, podczas której przedstawiciele władz Warszawy, urbanistów i architektów, a także świata dewelopersko -budowlanego porozmawiają o kształcie i przyszłych kierunkach rozwoju stolicy. Ideą wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym spotkają się wszyscy zainteresowani przyszłością i rozwojem stolicy. Podczas WARSAW DAYS przewidziano także szereg paneli dyskusyjnych, w których pojawią się m.in.: Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent m.st. Warszawy, Rainer Mahlamaki, światowej klasy architekt, autor projektu Muzeum Historii Żydów Polskich, czy prof. Uniwersytetu Warszawskiego, dr. hab. Janusz Czapiński. Głównym tematem debat jest racjonalny i zgodny z trendami architektonicznymi rozwój miasta, tkanka miejska, a także infrastruktura czy przebudowy np. placu Defilad, które wpłyną na komfort życia w stolicy.

Eko-Park zaprasza na swoje stanowisko B6, gdzie w ramach specjalnej promocji „Bukiet metrów kwadratowych”, obejmującej 8 lokali od ok. 82 m2 do 130 m2 będzie można kupić apartament w cenie od 11 040zł brutto za m2, w kompleksie Grazioso, nagrodzonym ostatnio tytułem Złotej Villi 2014 jako najlepszej inwestycji Województwa Mazowieckiego.

Grazioso oferuje apartamenty o wysokim standardzie z obszernymi balkonami, tarasami lub loggiami. Dodatkowo na parterze i na dachach zaprojektowano ogródki. Budynki wyróżniają szlachetne materiały wykończeniowe: drewno, kamień, wysokiej klasy ceramika oraz ślusarka okienna i drzwiowa, zadbana i pielęgnowana zieleń wewnętrzna, a co najważniejsze charakterystyczne dla całego osiedla widoki na zielone przestrzenie Pola Mokotowskiego.

WARSAW DAYS: 21 -23 marca 2014r, Stadion Legii Warszawa, Pepsi Arena,
Godziny: 10.00 – 17.00
WSTĘP WOLNY

Źródło: Eko-Park S.A.