Dzień Otwarty w Parku Ostrobramska z prezentacją oferty nowego etapu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

budowa.inwestycja.03.250x208W najbliższą sobotę 14 września na terenie osiedla Park Ostrobramska obędzie się Dzień Otwarty inwestycji. Podczas niego będzie można spotkać się z doradcami Skanska Residential Development Poland i zapoznać się z nową ofertą mieszkań etapu B. Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia pokazowego mieszkania wykończonego zgodnie ze standardem opracowanym przez dewelopera.

14 września w godzinach 10.00 – 15.00 Skanska Residential Development Poland zaprasza na Dzień Otwarty Parku Ostrobramska. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z dostępnymi w ofercie mieszkaniami i zdobyć wszelkie potrzebne informacje na temat zakupu nieruchomości. Wybór lokali jest obecnie jeszcze większy, ponieważ w ubiegłym miesiącu deweloper rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu osiedla. Funkcjonalne układy nowych mieszkań i atrakcyjne ceny przyciągają coraz większą liczbę nabywców, dlatego warto już teraz odwiedzić Dom Sprzedaży Skanska i poznać szczegóły oferty.

Etap B Parku Ostrobramska przyniósł na rynek 198 nowych mieszkań w doskonalej lokalizacji, oddalonej zaledwie 10-15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. W ofercie tego etapu znajdują się mieszkania o powierzchni od 23,5 do 110 m2. Metraż wszystkich nieruchomości powiększają przestronne tarasy, balkony i loggie o powierzchni nawet do 100 m2. Ceny zaczynają się tutaj od 195 tys. zł, a mieszkanie 3-pokojowe można kupić już za mniej niż 370 tys. zł.

W dalszym ciągu w sprzedaży są również nieruchomości z pierwszego etapu, do których będzie można wprowadzić się już w pierwszej połowie przyszłego roku. Jest to doskonała oferta dla osób, którym zależy na szybkiej i pewnej przeprowadzce.

Atrakcje – pokazowe mieszkanie i doradca kredytowy

W budynku etapu A osiedla Park Ostrobramska Skanska Residential Development Poland przygotowała pokazowe mieszkanie, które zostało wykończone przy użyciu bezpiecznych dla zdrowia materiałów budowlanych. Prezentacja wnętrza odbędzie się podczas sobotniego Dnia Otwartego. – Standard ten jest już dostępny w naszej ofercie. Zaspokoi on różnorodne gusta, ponieważ zaproponowaliśmy w nim uniwersalne rozwiązania i tonacje kolorystyczne pasujące do różnych stylów wyposażenia wnętrz – mówi Michał Świderski, Sales and Marketing Manager w Skanska Residential Development Poland.

Dzień Otwarty w Parku Ostrobramska będzie również okazją do zasięgnięcia profesjonalnej porady na temat umowy kredytowej oraz procedur oceny zdolności kredytowej.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku Ostrobramska, który odbędzie się 14 września, w godzinach 10.00 – 15.00, na terenie budowy osiedla, przy ul. Ostrobramskiej 75, wjazd od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż obok C.H. Promenada.

Źródło: Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.