Dwa nowe oddziały Expandera w Warszawie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

expander.250x106Expander - Niezależny Doradca Finansowy otworzył dwie nowe placówki w Warszawie: w Centrum Handlowym Reduta oraz przy Al. Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie. Obie placówki działają na zasadzie franczyzy.

Klienci mogą już korzystać z pomocy profesjonalnych doradców finansowych Expander w dwóch nowych lokalizacjach w Warszawie. Nowe oddziały firmy powstały w Centrum Handlowym Reduta oraz na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 14 (vis-a-vis Tesco). Oddział przy Al. KEN jest pierwszym oddziałem Expandera w Warszawie zlokalizowanym poza centralnymi dzielnicami miasta.

Zależy nam by być jak najbliższej naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się otwierać oddziały na ważnych osiedlach mieszkaniowych oraz w centrach handlowych – mówi Anna Kochańska, Dyrektor Sprzedaży w Expander Advisors.

Nowe oddziały w Warszawie działają na zasadzie franczyzy.

Zamierzamy wkrótce otworzyć kolejne oddziały franczyzowe. Dotychczas takie placówki powstawały głownie w miastach średniej wielkości. Teraz będą także w największych aglomeracjach – dodaje Kochańska.

Expander – Niezależny Doradca Finansowy powstał w 2000 roku, by jako pierwsza firma w Polsce zająć się kompleksowym doradztwem finansowym. Obecnie jest drugą największą firmą doradztwa finansowego na naszym rynku. Posiada 64 oddziały w całej Polsce oraz sieć doradców mobilnych. W ofercie Expandera znajdują się kredyty hipoteczne 25 banków oraz setki produktów inwestycyjnych.

Źródło: Expander