Do 15% zniżki na urodziny w Liberty Direct

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

liberty.direct.01.250x115Liberty Direct -  jedna z najszybciej rosnących firm ubezpieczeniowych na rynku - przygotowała nową akcję promocyjną. Każdy Klient, który kupi ubezpieczenie w dniu swoich urodzin otrzyma do 15% rabatu na polisę. Ze zniżki mogą skorzystać solenizanci decydujący się na zakup ubezpieczeń komunikacyjnych, jak i mieszkaniowych.

Warunkiem otrzymania 15% zniżki jest jednorazowa płatność kartą  kredytową. W przypadku innej formy płatności zniżka wynosi 10%. Z oferty można skorzystać kupując polisę przez telefon, dzwoniąc na numer 19521. Promocja potrwa do końca 2013 roku i skierowana jest do nowych Klientów.

Urodziny to wyjątkowy dzień, w którym lubimy być zaskakiwani prezentami i drobnymi przyjemnościami, dlatego Liberty Direct przygotowało dla solenizantów niespodziankę w postaci zniżki. Jesteśmy przekonani, że tego typu działania przyniosą efekty sprzedażowe” – komentuje Sylwia Zdulska, Kierownik Marketingu Liberty Direct.

Klienci Liberty Direct mogą również skorzystać z dodatkowych rabatów, które obejmują:

  • 5% zniżki za drugi, trzeci i kolejny samochód ubezpieczony w Liberty Direct,
  • Do 60% zniżki za bezszkodową jazdę,
  • Zniżki OC za bezszkodową jazdę przenoszone są na AC (o ile klient wcześniej nie posiadał AC).

Szczegółowe informacje na temat warunków promocji są dostępne na: https://www.libertydirect.pl/komunikacyjne/tanie-oc-ac-promocje.html.

Źródło: Liberty Direct