Deutsche Bank Polska najlepszym bankiem dla biznesu wg „Bloomberg Businessweek Polska”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

deutsche.bank.03.400x118Deutsche Bank Polska został uznany za najlepszy bank dla biznesu w rankingu Business Premium 2014. Bank został doceniony za kompleksowe usługi skierowane do firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Nagrody dla najlepszych projektów dla biznesu przyznał Bloomberg Businessweek Polska. Redakcja tygodnika brała pod uwagę przede wszystkim jakość usług, dostosowanie oferty do potrzeb rynkowych, efektywność i wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów. Firmy, które zyskały uznanie to zarówno instytucje od lat wspierające biznes, jak i nowe stworzone z myślą o wymagających Klientach.

Bloomberg Businessweek Polska to edycja najbardziej wpływowego magazynu ekonomicznego na świecie. W kręgach menadżerów, biznesmenów i osób zainteresowanych szeroko pojętą ekonomią i rynkiem cieszy się niekwestionowaną marką.

Biznes potrzebuje profesjonalnego wsparcia i usług, które usprawniają działalność firmy i wpływają pośrednio, a czasem bezpośrednio, na wzrost przychodów. Stale badamy potrzeby zarówno Klientów, jak i wsłuchujemy się w sygnały płynące z rynku, by oferować najwyższe standardy i jednocześnie elastyczność, która pozwala dopasować ofertę do konkretnych oczekiwań przedsiębiorcy. Naszym celem jest bycie Partnerem firm, tak by mogły rozwijać się z sukcesem i stawać się coraz bardziej konkurencyjnymi – mówi Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska.

Źródło: Deutsche Bank Polska S.A.