Deloitte światowym liderem na rynku usług zarządzania majątkiem

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

deloitte.01.400x214Firma doradcza Deloitte jest globalnym liderem wśród podmiotów świadczących usługi doradcze w obszarze zarządzania majątkiem. Wyróżnienie znalazło się w raporcie firmy Kennedy "Kennedy Consulting to the Capital Markets & Asset Management Sector: Wealth Management".

Raport przybliża tematykę rynków kapitałowych i zarządzania aktywami. Prezentuje trendy obserwowane w tych sektorach oraz możliwości i wyzwania jakie stoją przed firmami doradczymi oraz odbiorcami ich usług.

Firma Deloitte została uznana za globalnego lidera usług w zakresie zarządzania majątkiem. „Jesteśmy dumni z faktu, że agencja badawcza Kennedy potwierdziła naszą wiodącą pozycję wśród podmiotów oferujących usługi zarządzania majątkiem. Zważywszy, że na całym świecie rośnie poziom zamożności, takie usługi stają się coraz ważniejsze dla wielu naszych klientów. Traktujemy to wyróżnienie jako wyraz uznania dla naszej pracy i kompetencji” – podkreśla Chris Harvey, Global Leader zarządzający Sektorem Instytucji Finansowych, Deloitte.

Zgodnie z uzasadnieniem wskazanym w opracowaniu, Deloitte posiada umiejętności doradcze, a usługi firmy obejmują projekty w wielu obszarach: ryzyka, zagadnień regulacyjnych czy usprawnień operacyjnych.

W porównaniu z konkurentami firma jest liderem w obszarze posiadanych kompetencji. Dysponując międzynarodowymi zasobami i wiedzą, Deloitte może angażować się w projekty z zakresu podatków, ryzyka, nieruchomości, wyceny i sprzedaży w skali globalnej, a jednocześnie skupiać się na kilku kluczowych rynkach, które specjalizują się w obsłudze zamożnych klientów (Szwajcaria, Wielka Brytania, USA czy Singapur).

Źródło: Deloitte