Concordia: spokojne wakacje z polisą w bagażu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

concordia.01.250x68Z roku na rok coraz chętniej wyjeżdżamy na wypoczynek w okresie zimowym i to nie tylko na narty, ale i na plażę np. do Tajlandii, Malezji czy Brazylii. Gdziekolwiek wyjeżdżamy, nie możemy zapomnieć o polisie ubezpieczeniowej.

Nie warto ryzykować. Zanim wyjedziemy, dokładnie sprawdźmy jaką polisę oferuje nam biuro podróży i jak my sami jesteśmy ubezpieczeni” – mówi Aleksandra Łączniak, koordynator Biura ds. Ubezpieczeń Majątkowych w Concordii. „Nie można kierować się pozorną oszczędnością, bo kiedy wydarzy się wypadek, wtedy samemu będzie trzeba ponieść wszystkie koszty„.

Dla dbających o swoje bezpieczeństwo Concordia Ubezpieczenia przygotowała specjalną promocję. Od 15 grudnia ten, kto wykupi ubezpieczenie Concordia Turysta w pakietach: koszty leczenia, OC i NW, sumy ubezpieczenia na OC i NW zostaną podwyższone o 20 proc.

Dzięki pakietowi Concordia Turysta można spokojnie wypoczywać za granicą. Ubezpieczony jest nie tylko podpisujący umowę, lecz także wskazane osoby oraz bagaż.

Źródło: PIU