Citi wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

citi.handlowy.02.400x259Możliwości rozwoju zawodowego, globalne środowisko pracy oraz dodatkowe benefity dla pracowników to czynniki, które wyróżniają pracę w Citi Handlowy oraz Citi Service Center Poland. Obie spółki zostały wyróżnione również przez Instytut Corporate Research Foundation, który już po raz piąty przyznał im tytuł Top Employers Polska.

– Polska staje się coraz ważniejszym punktem na mapie świata Citi. Aktualnie świadczymy stąd usługi dla ponad 90 krajów z 5 kontynentów. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat zwiększyliśmy zatrudnienie w naszym centrum usług biznesowych z poziomu 1000 do ponad 3000 pracowników, a nie jest to koniec rekrutacji. W tym roku nadal chcemy rozwijać obszary takie jak AML, obsługa operacji na papierach wartościowych oraz operacje bankowych, jak również zarządzanie technologiami wspierającymi klientów Citi – mówi Terri Gerosa, szefowa Citi Service Center Poland. Wiele z naszych wakatów jest otwartych dla absolwentów i studentów ostatnich lat wyższych uczelni, którzy chcą wejść na rynek pracy. Zaczynając przygodę z Citi mają szansę dołączyć do globalnej instytucji finansowej osadzonej w międzynarodowym środowisku pracy. Wielu nowych pracowników przygotowaliśmy od początku i przeszkoliliśmy, aby mogli rozwijać swoje kariery w świecie finansów. Zapewniamy im stabilne zatrudnienie, dostęp do globalnego know-how oraz elastyczne ścieżki kariery. Wierzę, że tytuł Top Employers 2015, jest kolejnym argumentem, za wyborem Citi – dodaje Terri Gerosa.

– Jesteśmy unikalnym miejscem pracy. Łączymy w sobie globalny charakter instytucji finansowej z silną pozycją lokalną, która przyciąga największe talenty. Nasze programy rozwojowe dla liderów, wewnętrzne procesy rekrutacyjne czy programy praktyk letnich, w których w ostatnim roku wzięło udział 175 osób wyznaczają najwyższe standardy na rynku. W zespołach Citi Handlowy można znaleźć wiodących analityków i ekspertów rynkowych, topowych dealerów działających na rynkach walutowych czy doradców klientów zamożnych. To oni stanowią o naszej sile, a bank wspiera ich rozwój na każdym etapie kariery. Obecnie silnie rozwijamy obszar bankowości detalicznej. Wierzymy, że tytuł Top Employers pomoże nam w skutecznej rekrutacji do naszych nowoczesnych oddziałów Smart czy na stanowiska dedykowane obsłudze klientów zamożnych – powiedziała odbierając nagrodę Beata Jaźwiec, Szefowa Pionu Zarządzania Kadrami w Citi Handlowy.

Certyfikat Top Employers otrzymują wyłącznie organizacje spełniające najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. W tym roku 37 laureatów tej prestiżowej nagrody zostało poddanych niezależnym badaniom w zakresie polityki personalnej, zrealizowanym przez Instytut CRF – jedną z wiodących instytucji badających politykę personalną na świecie. Badając przedsiębiorstwa, Instytut analizuje świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, a także rozwój kariery zawodowej oraz kulturę organizacyjną firmy. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań zadawanych menedżerom HR oraz audyt, przeprowadzany przez firmę Grant Thornton.

Źródło: Citi Handlowy