Citi Lounge na Uniwersytecie Warszawskim

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nauczyciel.01.250x167Już od marca Citi Service Center Poland zaprasza studentów do chwili relaksu w ramach nowoutworzonego  Citi Lounge na Uniwersytecie Warszawskim. Projekt ten to nowe podejście do działań firmy  w zakresie współpracy z uczelniami.

Citi Lounge to specjalnie zaaranżowana przestrzeń na uczelni, w której studenci mogą znaleźć chwilę oddechu i  odpoczynku pomiędzy wykładami. Koncepcja, poza wygodnymi kanapami, daje możliwość doładowania telefonów i laptopów. To  jednak nie tylko komfortowy wypoczynek, ale również okazja do zbierania zawodowych inspiracji. W ramach przestrzeni w ciągu roku odbywać się będą specjalne warsztaty oraz spotkania z menedżerami i rekruterami z Citi. W ramach spotkań prezentowane będą między innymi oferty pracy, możliwości rozwoju oraz informacje na temat przebiegu procesów rekrutacyjnych.

Oficjalnego otwarcia pierwszego Citi Lounge dokonała Dyrektor Zarządzająca Citi Service Center Poland Terri Gerosa wspólnie z władzami uczelni. Inauguracje uzupełniły liczne atrakcje, wśród których znalazło się między innymi inspirujące przemówienie w wykonaniu Terri Gerosa oraz konkurs z wiedzy finansowej z nagrodami.

Projekt ten to zaledwie jedno z podejmowanych przez nas działań skierowanych do studentów na rzecz promocji Citi Service Center Poland jako pracodawcy pierwszego wyboru wśród studentów. – mówi Terri Gerosa Dyrektor Zarządzająca CSC Poland. Rosną nasze potrzeby rekrutacyjne. W gronie absolwentów poszukujemy osób na stanowiska analityczne w ramach takich obszarów jak: monitorowanie przeciwdziałaniu praniu pieniędzy AML, operacje powierniczych, operacje bankowości transakcyjnej oraz IT.

Kolejne otwarcie Citi Lounge odbędzie się już w kwietniu na Uniwersytecie Łódzkim.

Dorota Szostek-Rustecka
Dyrektor Biura Prasowego
Citi Service Center Poland