Citi Handlowy premiuje internetowych klientów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

citi.handlowy.02.400x259Teraz z Kartą Kredytową Citibank PremierMiles można zdobyć voucher lotniczy "eSKY.pl" o wartości 450 zł. Jednym z warunków jest złożenie internetowej aplikacji o Kartę Kredytową. Do tego wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych nową Kartą na kwotę 2000 zł i zalogować się na Citibank Online.

W specjalnej promocji nowi Klienci Banku mogą otrzymać voucher lotniczy o wartości 450 zł do wykorzystania na zakup przelotów i/lub rezerwacji hotelowych dostępnych na stronach „eSKY.pl”.

Bank premiuje klientów, którzy zamówią Kartę Kredytową PremierMiles online. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Zaaplikować o wydanie Karty Kredytowej poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej
  2. Dokonać transakcji bezgotówkowego na min. kwotę 2000 zł
  3. Zarejestrować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy od 01.01.2013 r. posiadają główną Kartę Kredytową Citibank. Szczegóły promocji w regulaminie.

Karta Kredytowa Citibank PremierMiles powstała z myślą o klientach z segmentu Citigold i CitiPriority, dla których zagraniczne wyjazdy są nieodłącznym elementem życia. Jej użytkownicy zyskują dostęp do programu lojalnościowego, który powstał we współpracy z 14 międzynarodowymi partnerami. W tym gronie znajdziemy zarówno linie lotnicze jak i sieci hoteli.

Za każdą płatność bezgotówkową Kartą PremierMiles klienci otrzymają Citi Mile. Standardowy przelicznik to 1 mila za każde 5 zł wydanych kartą. Citi Mile klienci będą mogli wymieniać na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach, które są partnerami programu PremierMiles. Co istotne, Citi Mile klienci będą mogli wymienić także na zwrot części wydatków na bilety zakupione w innych liniach lotniczych niż te dostępne w ramach Programu.

Citi Handlowy oferuje szeroki wybór kart kredytowych, które oprócz comiesięcznych promocji i rabatów dają możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach kulturalnych. Dostępne promocje znajdują się pod adresem www.citirabaty.pl.

Źródło: Citi Handlowy