Ceresit PRO wspiera remont w twoim domu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

dyskusja.250xBudowanie relacji z klientami, poprzez dostarczanie im wartościowych treści to dziś jedna z najskuteczniejszych metod budowania lojalności w sieci. Wie o tym dobrze firma Henkel Polska, która uruchomiła nowy program partnerski pod nazwą Ceresit PRO. Za realizację projektu odpowiedzialni byli m.in. specjaliści Internet Designers.

Stworzonemu programowi partnerskiemu postawiono jeden główny cel. Ma być to centrum inspiracji i wiedzy eksperckiej na temat rozwiązań i narzędzi budowlanych. Dzięki serwisowi, na fachowe porady liczyć mogą m.in. osoby wykonujące ocieplenia budynków, posadzkarze czy glazurnicy. Portal dostarcza im narzędzia pomagające w doborze produktów do planowanych prac oraz program aranżacyjny ułatwiający dobór kolorystyki elewacji budynku.

Uczestnicy Programu Partnerskiego Ceresit PRO mają możliwość tworzenia w serwisie własnych materiałów reklamowych: wizytówek, bannerów, naklejek na samochód. W zamian za zgromadzone punkty mogą potem zamówić wydruk zaprojektowanych materiałów lub pobrać gotowy plik i samodzielnie zlecić wykonanie w wybranej przez użytkownika drukarni –  tłumaczy Maciej Kamiński, Senior Brand Manager Ceresit & Thomsit.

Z programu mogą skorzystać także ci, którzy planują remont. Z pomocą wyszukiwarki ekip -fachowcy.ceresit-pro.pl, poszukujący złotej rączki będą mieli zdecydowanie ułatwione zadanie.

Przy okazji tego projektu Internet Designers było odpowiedzialne za zaprojektowanie portalu zgodnie z zasadami User Experience, wdrożenie, bieżący rozwój i utrzymanie serwisu.  Działania prowadzone były we współpracy z Agencją i360, która odpowiada za strategię, organizację i prowadzenie Programu Partnersikiego Ceresit PRO – tłumaczy Anna Orzechowska Strategy Manager Grupy Unity.

Ceresit jest jedną z głównych marek Henkel Polska, skupia systemy chemii budowlanej: kleje zaprawy, tynki, grunty i produkty specjalistyczne dedykowane profesjonalistom z branży budowlanej. Na polskim rynku jest obecna od 23 lat. W tym czasie firma Henkel osiągnęła pozycję eksperta w dziedzinie układania płytek, ociepleń, izolacji czy uszczelnienia. W polskich zakładach produkcyjnych jest bezpośrednio wytwarzana część produktów marki.

Internet Designers od 1997 roku współtworzy współczesny marketing. Początkowo jako agencja interaktywna, dziś jako eksperci marketingu konwersji dzielą się doświadczeniem z Klientami. Internet Designers należy do Grupy Unity – jednego z największych dostawców rozwiązań IT dla e-biznesu w Polsce. To sprawia, że w parze z wiedzą marketingową, jej specjaliści posiadają doskonałe zaplecze technologiczne.

Źródło: Unity S.A.