BOŚ wyróżni przedsiębiorców na Gali „Klony” w Gnieźnie

BOŚ wyróżni przedsiębiorców na Gali „Klony” w Gnieźnie
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Ochrony Środowiska przyznaje specjalne wyróżnienia - "Klony" - firmom z całej Polski, które nie tylko stawiają na efektywność biznesu, ale i funkcjonują w harmonii ze środowiskiem naturalnym (liść klonu jest elementem logotypu BOŚ). Obecnie trwa cykl imprez w poszczególnych regionach kraju. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Gnieźnie, w Pałacu Balcerowo, 9 maja 2017 r.

Wyróżnienie przyznane zostanie w kategorii: przedsięwzięcie o znaczącym efekcie ekologicznym. Bank, wspólnie z Fundacją BOŚ, nagrodzi także Firmę ekologicznie i społecznie zaangażowaną (jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadząc swoją działalność biorą pod uwagę także interes społeczeństwa i środowiska).

Bank Ochrony Środowiska od ponad 26 lat wspiera firmy w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Promocja przedsiębiorców, którzy umiejętnie łączą rozwój biznesu z poszanowaniem środowiska naturalnego wpisuje się w proekologiczną misję Banku.

Wielki finał i rozdanie nagród głównych, czyli „Klonów”, przyznawanych za efektywne biznesowo i proekologiczne przedsięwzięcia, a także społeczne zaangażowanie, odbędzie się jesienią.

BOŚ Bank