BNP Paribas Bank Polska podtrzymał cenę 45 mln zł za działalność faktoringową

BNP Paribas Bank Polska podtrzymał cenę 45 mln zł za działalność faktoringową
Logo BNP Paribas (źródło: BNP Paribas)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zarząd BNP Paribas Bank Polska podjął uchwałę w sprawie podtrzymania ceny sprzedaży wysokości 45 mln zł przeniesienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przeznaczonej do prowadzenia działalności faktoringowej na rzecz BGŻ BNP Paribas Faktoring sp. z o.o., podał bank.

Zarząd @BNPParibas_PL podjął uchwałę w sprawie podtrzymania ceny sprzedaży wysokości 45 mln zł przeniesienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przeznaczonej do prowadzenia działalności faktoringowej #BNPParibasBankPolska

„Zarząd BNP Paribas Bank Polska informuje w związku z raportem bieżącym nr 13/2019 z dnia 29 maja 2019 r. oraz raportem bieżącym nr 16/2019 z dnia 14 czerwca 2019 r., że projekt uchwały zwyczajnego walnego zgromadzenia BNP Paribas Bank Polska S.A. zwołanego na dzień 27 czerwca 2019 r. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa bankowego przeznaczonej do prowadzenia działalności faktoringowej na rzecz BGŻ BNP Paribas Faktoring sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ulega uzupełnieniu w ten sposób, że w §1 ust. 1.1 wskazana zostaje cena sprzedaży w wysokości 45 000 000 zł” – czytamy w komunikacie.

Na początku maja Zarząd BNP Paribas Bank Polska podjął uchwałę w sprawie sprzedaży przedsiębiorstwa przeznaczonej do prowadzenia działalności faktoringowej za cenę 45 mln zł z zastrzeżeniem ewentualnej korekty ceny na zasadach uzgodnionych w umowie.

Więcej wiadomości o BNP Paribas Bank Polska >>>

BNP Paribas Bank Polska jest członkiem wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW.

Źródło: ISBnews