BNP Paribas Bank Polska partnerem strategicznym IV edycji „Forum Przedsiębiorców” Grant Thornton

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

konferencja.05.400x266BNP Paribas Bank Polska zdecydował się zaangażować w IV Forum Przedsiębiorców organizowane przez Grant Thornton. Tegoroczna edycja wydarzenia, odbędzie się pod hasłem "Nowe światy - ekspansja szansą na rozwój", o czym rozmawiać będą znani eksperci oraz praktycy biznesu.

23 kwietnia 2015 roku, z inicjatywy Grant Thornton odbędzie się IV Forum Przedsiębiorców. W warszawskim hotelu Sheraton, spotkają się właściciele firm, liderzy opinii, eksperci oraz praktycy biznesu, którzy będą dyskutować oraz wymieniać się doświadczeniami na temat zdobywania nowych rynków. Omówią także, w sposób kompleksowy, wybrane zagadnienia dotyczące skutecznego zarządzania i ekspansji, które mają szczególny wpływ na obecną i przyszłą aktywność oraz rozwój prywatnej przedsiębiorczości w Polsce. Mapę gospodarczą świata, jakie kierunki ekspansji międzynarodowej wybrać, przedstawią eksperci, a wśród nich – Ilona Kucharska-Poczekwa, Dyrektor Departamentu Finansowania Handlu w BNP Paribas Banku Polska.

Ekspansja na rynki zagraniczne stanowi dla wielu przedsiębiorców szansę na rozwój ich firmy. Strategia rozwoju przedsiębiorstwa oparta na zdobywaniu nowych rynków musi być jednak realizowana w przemyślany sposób i poprzedzona odpowiednim przygotowaniem. Jednym z kluczowych elementów tej strategii jest dobór odpowiedniego partnera finansowego, który będzie w stanie wspierać rozwój swojego klienta na danym rynku, a posiadana przez niego wiedza i doświadczenie w pracy z konkretnym rynkiem, własna sieć oddziałów zagranicznych, bądź sieć banków korespondentów, rozpoznawalność i renoma będzie dla przedsiębiorcy pomocą w ograniczaniu ryzyka oraz osiągnięciu założonego celu.” – mówi Ilona Kucharska – Poczekwa, Dyrektor Departamentu Finansowania Handlu w BNP Paribas Banku Polska.

Podczas uroczystej gali, która odbędzie się po zakończeniu IV Forum Przedsiębiorców 23 kwietnia 2015 r., zostaną ogłoszone wyniki Konkursu dla najbardziej „Dynamicznego Przedsiębiorcy” roku. Nominować do Konkursu będzie Organizator wraz z Partnerami Forum Przedsiębiorców, jednak kandydatury mogą być zgłaszane także przez wszystkie osoby i instytucje, którym bliskie są idee „dynamicznej przedsiębiorczości prywatnej”, promowane w ramach Konkursu. Spośród nominowanych osób Kapituła Konkursu, zgodnie z przyjętym regulaminem, dokona wyboru zwycięzcy, któremu podczas gali wręczona zostanie nagroda-statuetka.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska SA