Black Friday: jak zaoszczędzić na zakupach z Santander Bank Polska?

Black Friday: jak zaoszczędzić na zakupach z Santander Bank Polska?
Fot. stock.adobe.com/Brenda Blossom
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Co roku pod koniec listopada rozpoczyna się tydzień pełen rabatów. Z okazji Black Friday Santander Bank Polska przygotował oferty promocyjne oraz zadbał o bezpieczeństwo w sieci, proponując klientom darmową usługę CyberRescue.

W tym roku hasłem przewodnim listopadowych rabatów w Santander Bank Polska jest „Black Week w kolorach okazji”. Bank przygotował dla swoich klientów promocje, które pomogą zaoszczędzić pieniądze podczas świątecznych zakupów. Do 29.11 klienci banku mogą złożyć wniosek o kredyt gotówkowy RRSO 14,92% z prowizją 0%. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z lokaty 12 miesięcznej na 7,5% oprocentowanie stałe w skali roku, a wkrótce będzie dostępna lokata miesięczna z oprocentowaniem 8% – stałym w skali roku – będzie ją można założyć do 12.12.2022 r.

Czytaj także: Santander Bank Polska: zysk netto grupy spadł do 279,4 mln zł w III kwartale 2022 roku >>>

– Black Week to dla wielu osób dobra okazja na zrobienie świątecznych zakupów. W obecnych czasach warto szczególnie zadbać o swój budżet i świadomie zarządzać finansami. W Santander Bank Polska odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy specjalne oferty, takie jak zniżki na zakupy i wymianę walut, które pomogą zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w sieci – mówi Katarzyna Mirowska-Wawrzyniak z Santander Bank Polska.

Bezpieczne zakupy w sieci

Oprócz świadomego korzystania z promocji i rabatów, ważne jest także bezpieczeństwo. Dlatego w Santander Bank Polska Klienci znajdą promocję na „Bezpłatny pakiet bezpieczeństwa w sieci” CyberRescue. Usługa przez całą dobę monitoruje sieć i informuje użytkownika o potencjalnym ryzyku phishingu lub ataku wirusa. Klienci otrzymają pomoc m.in. w przypadku przejęcia konta na portalach społecznościowych, włamania na skrzynkę e-mail czy kradzieży tożsamości. Włączenie CyberRescue nie wymaga dodatkowych opłat. Aktywując usługę podczas promocji, klient otrzyma darmowe wsparcie ekspertów od cyberbezpieczeństwa przez 12 miesięcy.

Promocyjne oferty dla klientów Santander Bank Polska

Podczas Black Week klienci banku mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Za zamówienie karty kredytowej online i spełnieniu warunków z regulaminu, można otrzymać e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania na portalu Allegro. Klientów płacących gotówką może zainteresować oferta bezpłatnych wypłat z wszystkich obcych bankomatów i terminali w Polsce, obowiązująca do końca listopada.

Osoby, które planują wyjazd za granicę lub zakupy na zagranicznych stronach, mogą skorzystać ze zniżki w Kantorze Santander. Do 29 listopada będzie aktywny kod KANTOR, który pozwoli na wymianę walut po lepszym kursie. Można go używać dowolną liczbę razy w Santander internet oraz w aplikacji mobilnej. Dodatkowo podczas Black Week można skorzystać z wielu zniżek u partnerów Santander Bank Polska na zakupy i usługi w całej Polsce.

Źródło: Santander Bank Polska