BGŻOptima kocha procentem dłużej i więcej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bgz.optima.01.400x307Od 26 sierpnia do 25 listopada br. nowe środki do kwoty 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym BGŻOptima będą oprocentowane aż na 3,5 proc. w skali roku. W okresie deflacji oraz rekordowo niskich stóp procentowych to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Nowa promocja wspierana będzie kampanią radiową oraz internetową, a także działaniami w mediach społecznościowych, w tym konkursem  na Instagramie.

„Tak bank kocha procentem jeszcze dłużej i więcej” – to hasło będzie promować konto oszczędnościowe, które da zarobić 3,5 proc. w skali roku. Takie oprocentowanie będą miały nowe wpływy na konta oszczędnościowe klientów do kwoty aż 100 tys. zł. W spotach radiowych i  reklamach w Internecie wystąpią Brand Heroes BGŻOptima – Optymianie.

– Na koniec wakacji ponownie dajemy naszym klientom jedną z najlepszych ofert na rynku – 3,5 proc. dla nowych środków do wysokości 100 tys. zł. – mówi Radosław Kozłowski, dyrektor marketingu BGŻOptima. – Pomnażanie pieniędzy na naszym koncie oszczędnościowym to propozycja dla tych, którzy oczekują wysokiego zysku przy elastycznym dostępie do swoich środków – dodaje.

Obok konkurencyjnego oprocentowania konto oszczędnościowe BGŻOptima wyróżnia brak jakichkolwiek opłat. Każdy klient, bez żadnych dodatkowych warunków może dokonać nieograniczonej liczby bezpłatnych przelewów z konta i na konto w miesiącu.

Z  oprocentowaniem na poziomie 3,5 proc. dla nowych środków do 100 tys. zł., konto oszczędnościowe BGŻOptima należy obecnie do najlepszych ofert dostępnych na rynku. Z oferty mogą skorzystać zarówno aktualni, jak i nowi klienci, którzy od 26 sierpnia zasilą swój Rachunek Główny w BGŻOptima nowymi środkami.

Bank oferuje również atrakcyjne warunki na pozostałe zdeponowane środki. Dla salda od  150 tys. zł oprocentowanie wynosi 3 proc. w skali roku Dla salda poniżej 150 tys. zł oprocentowanie wynosi 2,5 proc. w skali roku. Promocja startuje 26 sierpnia i potrwa do 25 listopada 2014r.

Wraz ze startem nowej oferty, BGŻOptima rozpoczyna swoją obecność w cieszącej się dużą  popularnością i zdobywającą wielu nowych użytkowników aplikacji mobilnej  Instagram uruchamiając konkurs fotograficzny #moje3ipół. Użytkownicy Instagrama będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody zamieszczając odpowiednio otagowane zdjęcia nawiązujące do cyfry 3,5 – czyli aktualnego oprocentowania konta w BGŻOptima. Autorzy najpopularniejszych zdjęć otrzymają nowoczesne tablety. 

Źródło: BGŻOptima