Bezpieczny Rower z mySafety i Europ Assistance Polska

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

rowerzysta.01.400x267Europ Assistance Polska wraz z mySafety opracowały ubezpieczenie roweru gwarantujące pomoc w nagłych wypadkach oraz odszkodowanie z tytułu kradzieży. Bezpieczny Rower to roczna polisa dostępna wraz z pakietem ochrony mySafety.

Dzięki pakietowi Bezpieczny Rower, klient ma możliwość skorzystania z całodobowej pomocy w razie awarii roweru. Uzyska również pomoc w transporcie sprzętu do najbliższego warsztatu naprawczego lub do miejsca zamieszkania. Poszkodowany w następstwie nieszczęśliwego wypadku rowerzysta może liczyć na organizację i pokrycie kosztów leczenia, transportu medycznego, organizacji wizyty u lekarza specjalisty a nawet na organizację operacji szpitalnej, rehabilitacji czy wizyty u psychologa.

Bezpieczny Rower to także gwarancja wypłaty odszkodowania w razie kradzieży jednośladu, a także OC dla rowerzysty w przypadku wyrządzenia przez niego szkody na innej osobie lub jej mieniu.

Całodobowe Centrum Alarmowe udziela rowerzystom informacji na temat serwisów, sklepów rowerowych, a nawet ułatwia rezerwację biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe wraz z organizacją transportu.

Pakiet Bezpieczny Rower dostępny jest na stronie internetowej http://www.mysafety.pl/bezpieczny-rower.html i kosztuje 79 zł na okres 12 miesięcy.

Po jego zakupie należy zarejestrować rower w bazie. W razie jego utraty, mySafety dokona natychmiastowego zgłoszenia tego faktu na policji i przekaże szczegółowe dane roweru wraz ze zdjęciami. Dodatkowo przez okres roku, mySafety będzie monitorować portale sprzedażowe, a także umieści w sieci zdjęcia utraconego jednośladu, by zwiększyć prawdopodobieństwo jego odzyskania.

W ramach pakietu, oprócz rocznego ubezpieczenia, klienci otrzymują plombę kruszącą z unikalnym numerem identyfikacyjnym, instrukcją postępowania dla znalazcy, ostrzeżeniem dla złodzieja oraz stalową linkę z alarmem.

Źródło: Grupa Europ Assistance