Belgian Business Chamber Award 2012 oraz Best Belgian Exporter Award 2012 – dwa prestiżowe wyróżnienia dla firmy Ghelamco

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

121121.belgian.business.chamber.award.01.151x226Firma Ghelamco Poland otrzymała dwa wyróżnienia przyznawane przez Belgijską Izbę Gospodarczą. Deweloper uzyskał, przyznawany po raz pierwszy w historii, tytuł najlepszego belgijskiego eksportera usług w Polsce. Firma Ghelamco otrzymała również zaszczytne wyróżnienie Belgian Business Chamber Award, nobilitujące podmioty promujące relacje polsko-belgijskie. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 16 listopada w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Belgian Business Chamber Award oraz Best Belgian Exporter Award to prestiżowe nagrody honorujące belgijskie firmy odnoszące sukcesy na terenie Polski. Uroczystość wręczenia nagród organizowana jest w ramach Dni Belgijskich i gromadzi wybitych przedstawicieli świata biznesu, dyplomacji i kultury.

Nagroda Best Belgian Exporter Award została przyznana przez Belgijską Izbę Gospodarczą po raz pierwszy. Uczestnicy konkursu oceniani są na podstawie ściśle określonych kryteriów dotyczących m.in. profilu prowadzonej działalności, kondycji finansowej firmy, wartości podpisanych kontraktów, podejmowanych działań marketingowych czy aktywności w różnorodnych wydarzeniach branżowych. O wyróżnienie mogły ubiegać się wszystkie belgijskie firmy eksportujące usługi i produkty na teren Polski od co najmniej 3 lat. W konkursowym jury zasiedli Raoul Delcorde – Ambasador Belgii w Polsce, przedstawiciele ważnych instytucji przy Ambasadzie Belgii, reprezentanci Zarządu Belgijskiej Izby Gospodarczej oraz polscy eksperci w dziedzinie handlu zagranicznego w Polsce.

121121.nagroda.02.150x222Wyróżnienie Belgian Business Chamber Award stanowi wyraz uznania dla starań firm oraz osób prywatnych, które wspierają i promują relacje polsko-belgijskie i które obecne są na polskim rynku od co najmniej 10 lat. Otrzymując Belgian Business Chamber Award firma Ghelamco dołączyła do zaszczytnego grona laureatów nagrody Belgian Business Chamber Award, którą otrzymali już Bronisław Komorowski (obecny Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, ówczesny Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej), Clotilde Simonis-Górska (właścicielka Latającej Galerii), Ambasada Królestwa Belgii oraz przedstawiciele Regionów. Wyróżnienie Belgian Business Chamber Award  zostało przyznane przez Zarząd Belgijskiej Izby Gospodarczej po raz czwarty.

Ghelamco Poland działa na polskim rynku nieruchomości już od 21 lat. Deweloper jest częścią Ghelamco Group, firmy założonej w 1985 r. w Belgii przez Paula Gheysensa. Ghelamco Poland specjalizuje się głównie w dostarczaniu wysokiej klasy nieruchomości biurowych, a także inwestycji magazynowych i mieszkaniowych. Od początku istnienia w kraju firma Ghelamco Poland dostarczyła już ponad 400 000 m2 powierzchni biurowej i magazynowej zlokalizowanej w Warszawie oraz na rynkach regionalnych tj. Katowice czy Wrocław. Budynki Ghelamco cieszą się zainteresowaniem polskich i zagranicznych firm, które od lat lokalizują w nich swoje biura. Do grona prestiżowych najemców inwestycji Ghelamco należą m.in. PKN Orlen, firmy z Grupy Rabobank, Euronet, Legg Mason oraz  BRE Bank S.A.

Źródło: Ghelamco Poland