Bank SMART partnerem strategicznym wydarzenia „Let’s start up!”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

fm.bank.pbp.01.400x225Bank SMART jest partnerem strategicznym wydarzenia "Let’s start up!", organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

„Let’s Start Up!” jest inicjatywą składającą się z sześciu niezależnych części – Bank SMART patronuje przede wszystkim wydarzeniu Dragon’s Den, które odbędzie się jutro – 13 maja – w Sali nr 1 Multikina Złote Tarasy w Warszawie. Dragon’s Den to projekt znany z programu telewizyjnego o tej samej nazwie, w którym pięciu znanych inwestorów –  aniołów biznesu – spotyka początkujących przedsiębiorców, liczących na wsparcie finansowe i merytoryczne. Start-upowcy prezentują swój pomysł przed inwestorami i publicznością, aby usłyszeć konstruktywny feedback.

Bank SMART objął również mecenat nad konferencją, w czasie której przedsiębiorcy będący inspiracją dla innych, podzielą się oryginalnymi i motywującymi historiami. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek – 15 maja –  w Kinie Muranów w Warszawie. Głównym celem projektu „Let’s start up!” jest propagowanie przedsiębiorczej postawy wśród polskich studentów z całego kraju.

Bank SMART był również mentorem podczas wydarzenia 3 DAY START UP – 3-dniowych warsztatów integrujących osoby z pomysłem na biznes oraz doświadczonych mecenasów przedsiębiorczości. Celem intensywnych spotkań było stworzenie realnego nowego projektu, gotowego do pojawienia się na polskiej scenie start-upowej.

Bank Smart jest marką FM Banku PBP S.A.

O Banku SMART
Bank SMART to pierwszy mobilny europejski dyskont finansowy, przeznaczony dla ludzi ceniących czas i pieniądze. To nowa generacja bankowości, dostosowana do wymagań mobilnego pokolenia Europejczyków, zapewniająca prosty i łatwy dostęp do wszystkich podstawowych produktów i usług finansowych ponad granicami państw narodowych niezależnie od miejsca okresowego pobytu, pozwalająca na efektywne zarządzanie finansami w skali międzynarodowej.

Bank SMART oferuje tylko te produkty i usługi, których klienci naprawdę potrzebują jak np.: proste mobilne konto dla klientów indywidualnych (SMART Konto) i firmowych (SMART Biznes Konto), w euro i w złotych. Gwarantujemy bezpłatne prowadzenie konta i darmowe przelewy krajowe 
i europejskie, darmową kartę do konta oraz wypłatę z bankomatów na całym świecie.  Dodatkowo klienci Banku SMART mogą skorzystać z atrakcyjnych kredytów, a także używać wygodnych 
i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jak bankowość głosowa, czy logowanie biometryczne.

Konto można założyć z dowolnego miejsca na świecie przez aplikację na smartfonie czy tablecie. Bank na Androida i iOS jest do pobrania na stronie www.banksmart.pl, a także w sklepach Google Play i App Store.

Małgorzata Halaba
rzeczniczka prasowa
FM Bank PBP S.A