Bank Pocztowy promuje transakcje bezgotówkowe

Bank Pocztowy promuje transakcje bezgotówkowe
Fot. Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pocztowy wystartował z nową Promocją "Bezcenne 20 tysięcy punktów" w ramach Programu lojalnościowego Mastercard® Bezcenne® Chwile. W promocji wezmą udział zarówno obecni, jak i nowi Klienci, którzy zapiszą swoją kartę debetową lub kredytową do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz spełnią proste warunki. Promocja potrwa do 15 września 2022 roku. Do wygrania liczne nagrody, min. vouchery na paliwo na wakacje.

W ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów” Bank Pocztowy premiuje klientów, którzy w czasie jej trwania zapiszą swoją kartę do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji dokonają nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł. W promocji biorą udział zarówno istniejące, jak i nowe karty debetowe dla klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe oraz karty dla firm, pod warunkiem, że nie zostały wcześniej zarejestrowane w programie.

Zasady promocji

Zasady promocji są proste i łatwe do spełnienia, a atrakcyjne nagrody są na wyciągnięcie ręki. Nagrodzony klient sam decyduje, na co przeznaczy powitalne punkty – w katalogu nagród do wyboru są m.in. nagrody rzeczowe, vouchery kwotowe (np. na paliwo, bilety do kina, do określonych sklepów), ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

Czytaj także: Bank Pocztowy rozpoczął radiową kampanię reklamową swoich kredytów >>>

– To oferta przeznaczona zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów – wystarczy zarejestrować swoją kartę Mastercard w okresie promocji w programie i przeprowadzić transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 50 złotych. Otrzymane punkty mogą być wymienione na przydatne w okresie wakacyjnym nagrody, takie jak np. vouchery na paliwo. Liczymy, że naszych Klientów ucieszy ta oferta – mówi Joanna Moskalik, Naczelnik Wydziału Produktów Płatniczych, Depozytowych i Inwestycyjnych Banku Pocztowego.

Oferta promocyjna Banku Pocztowego trwa do 15 września

Promocja trwa niecałe 3 miesiące, a pula nagród jest ograniczona – 875 uczestników, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzyma bonusowe powitalne 20 000 punktów. Co istotne, jeden klient może otrzymać w ramach promocji tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby nowych kart zarejestrowanych w programie.

Źródło: Bank Pocztowy SA