Aż 90 dni bezpłatnego korzystania z usługi Office 365 dla firm SMB

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

microsoft.02.250x54Argumentów za wdrożeniem usługi Office 365 jest wiele - efektywna komunikacja i współpraca w firmie, również w warunkach mobilnej i zdalnej pracy, z każdego miejsca i urządzenia, wszystko na preferencyjnych warunkach subskrypcji miesięcznej. Teraz jednak przedsiębiorcy nie muszą swoich decyzji opierać jedynie na zaufaniu. Mogą zupełnie bezpłatnie testować Office 365 w swoich organizacjach nawet przez 90 dni i przekonać się jak płynnie, bezproblemowo i wydajnie mogą realizować swoje zadania biznesowe dzięki Office 365.

Niezależnie od tego czy firma miała swoje początki w kawalerce, akademiku czy garażu przychodzi moment, w którym trzeba podjąć decyzję o dalszym rozwoju. Spowolnienie gospodarcze również wymusza działania zmierzające do zwiększania konkurencyjności i efektywności biznesu, a także przyzwyczajenia, które mogą być głównymi ograniczeniami dynamicznego wzrostu. W erze mobilności to właśnie nowe technologie mogą być impulsem, który uaktywni ten proces.

Małe firmy będące, co podkreśla wielu ekonomistów, kołem zamachowym polskiej gospodarki to bardzo często jednoosobowe lub kilkuosobowe organizacje wymagające od właścicieli i pracowników niezliczonej liczby talentów. Bardzo często właściciel pełni równocześnie rolę sprzedawcy, serwisanta, księgowego, specjalisty marketingu, etc. Przy tak dużej liczbie obowiązków obsługa nawet bardzo niewielkiej infrastruktury IT oraz dbanie o aktualność i stabilność oprogramowania oraz bezpieczeństwo danych staje się zbyt dużym obciążeniem.

Jednak tak nie musi być, a w kilku czy kilkunastoosobowej firmie, w której nie ma informatyka, jego obowiązki nie muszą spadać na przypadkowe osoby, czy też wolontariuszy informatyków, którzy wprawdzie znają się trochę na komputerach, ale przecież powinni zajmować się innymi zadaniami, do których zostali zatrudnieni. Rozwiązaniem takiego problemu, z którym boryka się wiele małych przedsiębiorstw jest właśnie Office 365. Korzystając z pakietu usług online firma zyskuje dostęp do określonych narzędzi i związanych z nimi funkcjonalności. Nie musi jednak martwić się o ich instalację, bowiem ta jest prosta jak założenie konta online. Nie musi też martwić się o aktualizację oprogramowania, bo zawsze ma do dyspozycji to najnowsze. Podobnie jest w przypadku bezpieczeństwa danych, bo to dostawca usługi, w tym przypadku Microsoft, gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń swoich wyspecjalizowanych centrów danych i stabilną usługę.

Wykorzystując bezprecedensowe doświadczenie w budowaniu aplikacji do użytku biurowego oraz ponad 15 letnie doświadczenie w oferowaniu usług chmurowych, Microsoft oferuje produkt wysoce funkcjonalny i odpowiadający potrzebom klientów, którzy pragną dostosować swoje firmy do potrzeb szybko zmieniającego się świata.

Unikalność usługi Office 365 przede wszystkim polega na jej dostępności i funkcjonalności. Dzięki pakietowi Office 365 małe firmy mogą korzystać dziś z rozwiązań zarezerwowanych dotychczas jedynie dla dużych korporacji. W skład pakietu Office 365 wchodzą takie aplikacje, jak Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online, Office Professional Plus oraz Aplikacje Office Web. Wszystko przy zachowaniu znanego użytkownikom tradycyjnych „pudełkowych” wersji interfejsu oraz wygodzie i bezpieczeństwu rozwiązań chmurowych Microsoft.

O unikalności oferty Office 365 niech poświadczy komentarz przedstawiciela jednej z firm, która wypróbowała tę usługę i zdecydowała na stałe korzystać z jej funkcjonalności.

Do czasu wdrożenia nowego systemu korzystaliśmy z rozwiązań firmy Microsoft, takich jak program Outlook, dlatego propozycja (…) przetestowania rozwiązania Microsoft Office 365 wydała nam się wyjątkowo atrakcyjna. Mieliśmy okazję się przekonać, jak w naszej codziennej pracy sprawdza się rozwiązanie dostarczane w modelu cloud computing i czym różni się ono od dotychczasowo wykorzystywanych. Zyskaliśmy unikalną okazję do obserwacji, w jakim stopniu kluczowe obszary działalności naszej firmy zostały usprawnione oraz jak to się przekłada na optymalizację kosztową funkcjonowania przedsiębiorstwa.” – mówi Paweł Schmidt, wiceprezes, Grupa PM. Grupa PM jest firmą doradczo-szkoleniową, która zajmuje się zarządzaniem projektami w modelu B2B oraz prowadzeniem szkoleń i usług doradczych z tego zakresu.

Wszyscy klienci, którzy zakupili i aktywowali oprogramowanie Microsoft Office Home & Business 2010 lub Professional 2010 otrzymają darmowy 90 dniowy trial usługi Office 365 Small Business Premium aktywny dla 5 stanowisk.

Wszystkie osoby zainteresowane wypróbowaniem wersji testowej usługi Office 365 mogą to zrobić także wchodząc na stronę: www.microsoft.com/pl-pl/office365/free-office365-trial.aspx

Źródło: Microsoft