Atrakcyjne nagrody od Polski Bezgotówkowej w konkursie z okazji Tygodnia Płatności Bezgotówkowych

Atrakcyjne nagrody od Polski Bezgotówkowej w konkursie z okazji Tygodnia Płatności Bezgotówkowych
Źródło: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
24 października wystartował Tydzień Płatności Bezgotówkowych. Na wszystkich entuzjastów płatności kartą, zegarkiem, telefonem czy online czeka wyjątkowy konkurs przygotowany przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Do wygrania atrakcyjne nagrody o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zgłoszenia można przesyłać między 24 a 30 października 2022 roku, poinformowała Fundacja Polska Bezgotówkowa.

‒ Mobilnie, online, kartą, zegarkiem, w urzędzie, w osiedlowym sklepie, czy na autostradzie – ważne, by każdy z nas mógł zdecydować, jak, gdzie i kiedy chce zapłacić bezgotówkowo.

Tydzień Płatności Bezgotówkowych to doskonały moment na przekonanie się jak korzystne, proste i wygodne rozwiązania oferują karty, aplikacje mobilne, czy smartwatche.

Zachęcamy gorąco do wspólnego świętowania i udziału w naszym konkursie – komentuje Anna Spychalska-Grzeszek, Dyrektor Obszaru Marketingu i Produktów Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Czytaj także: Polacy liderami płatności elektronicznych

Kategorie konkursu „Świętuj z nami Tydzień Płatności Bezgotówkowych”

Konkurs „Świętuj z nami Tydzień Płatności Bezgotówkowych” adresowany jest do osób, które na co dzień korzystają z płatności przy pomocy kart, telefonów czy innych urządzeń lub płacą internetowo.

Uczestnicy mogą sprawdzić się aż w siedmiu kategoriach doświadczając, jak wiele możliwości otwierają dla użytkownika różne rodzaje płatności:

1. Bezgotówkowi lokalnie (Zakupy w lokalnych sklepach);

2. Bezgotówkowi w trasie (Płatności za transport/ komunikację);

3. Bezgotówkowi na odległość (Płatności za usługi z dowozem – jedzenie, e-commerce);

4. Bezgotówkowi technologiczni (Płatności przy pomocy telefonów, zegarków, gadżetów);

5. Bezgotówkowi kulturalnie (Zakup biletów do kina, teatru, muzeum, na koncert, wydarzenie kulturalne, wystawę, zapłata w restauracji);

6. Bezgotówkowi subskrybenci (Subskrypcje prasy, książek, muzyki, gier);

7. Bezgotówkowi dobroczynni (Dotacje na rzecz organizacji charytatywnych).

Czytaj także: Forum Usług Płatniczych: czy Polska jest liderem płatności bezgotówkowych?

Nagrody i wyróżnienia w konkursie

Autorzy najciekawszych i  najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania karty przedpłacone o wartości 1 000 zł, hulajnogi elektryczne, pakiet voucherów na subskrypcje,  słuchawki bezprzewodowe czy vouchery prezentowe do Empiku, a nawet bilety na koncert Tribute to Whitney Houston.

Każda z nagród powiązana jest z daną kategorią płatności.

Oprócz konkursu, w Tygodniu Płatności Bezgotówkowych będzie możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o płatnościach bezgotówkowych w specjalnym quizie przygotowanym przez Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Fundacją.

Jeśli poszukujesz więcej wiedzy o płatnościach bezgotówkowych oraz szczegółowych informacji o konkursie organizowanym przez Fundację Polska Bezgotówkowa wraz regulaminem – znajdziesz je na stronie internetowej: www.gotowibezgotowkowi.pl/tydzien-platnosci-bezgotowkowych.

Źródło: aleBank.pl